КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Україна втратила шанс на 70%

«Мені здається, що Україна відсотків на 70 свій шанс уже втратила. Підтримка Заходу тане на очах, європейці переводять стосунки з нами у формат 2008-2012 років, міжнародні донори грошей не дають, Путін хоч і під санкціями, але поступово відновлює свої позиції, Штати дивляться на нас, як на придурків, які без Байдена не можуть навіть коаліційну угоду дописати, уряд ліберальних камікадзе став урядом соціал-націоналістів», -  пише у своєму Facebook політолог Юрій Палійчук.

Читайте: Мешканець Дебальцевого: «Аби гахнуло один раз і померти» «Коли шанс було втрачено? На мою думку - в березні-квітні. Це був золотий період для того, щоб закласти фундамент майбутніх змін. Але, пам'ятаєте як тоді було?

Громадськість: "Де реформи?".
Влада: "Та які реформи?
Не на часі - війна в країні. Чи ви хочете, щоб ми державу втратили?".

Хоча реальна війна у нас ще попереду і зараз ми втрачаємо країну якраз через відсутність реформ», - вважає він. «Чи є шанс, що решту 30% можливостей ми не втратимо? Шанс є завжди. Але, новий уряд буде новим лише за прізвищами і то відсотків на 50. Коаліція у ВР ніби є, але ж зрозуміло, що насправді ніхто ні з ким ні про що не домовився. Що може змусити їх працювати?
Хіба що новий геополітичний катаклізм, або внутрішнє потрясіння. Але і то - не факт, що надовго», - завершує політолог.


Джерело: fakty.ictv.ua

Tags: Что происходит
Subscribe

promo komanda777 march 28, 08:11 1
Buy for 1 000 tokens
Американский социолог Джозеф Овертон очень ярко и полно описал применяемые в настоящее время технологии по изменению отношения общества к некогда принципиальным для него вопросам, как совершенно чуждые некогда обществу идеи принимаются им, и в конце концов. Американский социолог Джозеф Овертон…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments