КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Семен Семенченко пророчествует социальный взрыв и близкую кончину новой Рады

Командир батальйону "Донбас" та майбутній депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив про те, що новообрана Верховна Рада працюватиме максимум півроку, а після цього відбудуться вибори чи соціальний вибух.В інтерв'ю ТСН Семенченко наголосив, що парламент VIII скликання оновився лише частково і не зможе працювати довго і виправдати всі очікування народу.

"Півроку максимум. Занадто великі протиріччя, які зараз закладені в цьому парламенті, занадто великі сподівання людей на зміни, занадто серйозна ситуація. Я думаю, що не зможе цей парламент задовольнити очікування людей. Занадто великий опір тих сил, які в цьому парламенті присутні, і які за ним стоять. Він оновився тільки частково", - заявив представник "Самопомочі".

Також Семенченко (Справочно о медийном персонаже) и здесь прогнозує, що вже через півроку в Україні відбудуться нові парламентські вибори, у гіршому ж випадку на державу чекає соціальний вибух, який може підігріватися російським президентом Володимиром Путіним.

"У кращому випадку - нові вибори. А в гіршому - соціальний вибух. Ще гірше, якщо це буде соціальний вибух, суміщений з агресією. А ще гірше, якщо цей соціальний вибух буде підігріватися Путіним. Ми хочемо цього уникнути. Ми хочемо, щоб накопичена енергія не рознесла державу в друзки, а крутила шестерні державного механізму", - додав майбутній нардеп.

Р.S.
"Nik Семен Семенченко"  пророчествует...
Щас все пророчествуют... Кассандра на Кассандре, и Глобой погоняет...
Лучше бы расказал что делать конкретно будут, с привязкой к календарю.
Рада - законотворческий орган, а не МИД, МВД, или МВС.
И не пиар площадка.
НО это, если по закону и по уму, в интересах государства и народа...

Тема активно обсуждалась здесь

Кореспондент ТСН Наталка Пісня.

Tags: ВРУ, Прогнозы, Протесты, Социальный проблемы
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments