КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Анна Седова: В СПУ еще очередь стоять будет.

  Роздуми соціаліста після Політради Соціалістичної партії України.

Після проведення 29 травня 2010 року Політради Соціалістичної партії України в засобах масової інформації з явилось велика кількість коментарів відносно майбутнього СПУ, того хто буде її керівником тощо.

Я є членом Соціалістичної партії України з 2002 року і пройшла з цією політичною силою всі її злети та падіння. Тому маю право говорити про майбутнє Соціалістичної партії, її втрати та здобутки.

По-перше – всім, хто пророкував Соціалістичній партії України політичне небуття можу сказати: «Не дочекались,панове, і не дочекаєтесь!». Переконана,що з приходом Василя Петровича Цушка на посаду керівника партії в неї почнеться новий важливий період – період зміцнення Соціалістичної партії та перетворення її на одну з найпотужніх політичних сил сьогодення. А в цьому у мене (і мабуть – у більшості українців) вже сумнівів немає: Соціалістична партія України дуже скоро стане однією з найвпливовіших політичних сил не тільки України, але й усієї Європи. А що стосується безпосередньо України, то якщо дивитись об’єктивно, до виборів народних депутатів  2011 року СПУ буде другою по впливовості після партії Регіонів.
 В цьому у мене немає жодних  сумнівів. Адже в Соціалістичній партії України,не зважаючи на всі негаразди на її шляху, збереглось головне: ідеологія та люди.
По-друге.Чому сьогодні ми маємо найближчими політичними союзниками партію Регіонів? Все дуже просто: тому що партія Регіонів є партією, котра взялась відбудувати Україну та вивести її з тієї прірви,в котру її затягнула політична сила «дами з косою». Врятувати Україну, витягнути її з економічної стагнації, працювати для людей не словом, а ділом – в цьому ми завжди будемо поряд з партією Регіонів і всіма силами допоможемо їй і нашій країні в цій життєво важливій для українців справі.
Адже  якщо, для прикладу, брати наш Ананьївський район, то коли ми, соціалісти, сьогодні будуємо нові промислові підприємства, відбудовуємо власними силами інфраструктуру міста, боремось за права «дітей війни», ведемо боротьбу з корупцією та організованою злочинністю  і  на ділі робимо конкретні справи задля блага наших громадян, то у представників так званої опозиції немає іншого завдання, ніж заважати нам це робити. Складається враження, що це робиться тільки з однієї причини: не вміючи самим робити щось корисне для людей  у них, на мій погляд, існує єдине завдання – всіма силами не дати  працювати  нам, соціалістам. Іноді у мене навіть з являється думка, що цей самий БЮТ сьогодні існує тільки для того, щоб будь-що заважати тим, хто щось робить для України та її людей і їх принцип сьогодні: чим гірше для людей – тим краще….
Враховуючи вищевикладене, виникає резонне питання: з ким же повинна бути Соціалістична партія України – з тими, хто руйнував українську економіку, розкрадав державну власність і сьогодні просто заважає відбудовувати Україну після їх же власного        " хазяйнування"  чи з партією, котра всіма силами хоче врятувати Україну після руйнівного «керівництва» попередньої влади? Зрозуміло, що з партією Регіонів. Інакше країні, говорячи українською народною мовою, – гаплик.

 Крім того,якщо в найближчому оточенні Віктора Януковича,нашого всенародно обраного Президента України,є такі люди як Василь Петрович,то я,особисто,повністтю довіряю такій владі і такому Президенту і буду робити все для того, щоб все що робить Янукович з його командою задля України - відбулось. Така ж думка і у більшості соціалістів Одеської області.
 Є ще один аспект наслідків засідання Політради Соціалістичної партії України 29 травня 2010 року. Вітаючи мудрість Олександра Олександровича Мороза, котрий запропонував на посаду голови партії Василя Петровича Цушка, багато років знаючи, хто такий Василь Петрович Цушко, його можливості та перспективи Соціалістичної партії  у зв язку з цим - думаю що дуже скоро в райкоми Соціалістичної партії України будуть шикуватись черги бажаючих вступити в неї з чисто конюнктурних причин. Думаю,що навіть і  хабарі будуть пропонувати, щоб мати можливість стати членом СПУ…Бо знаючи Василя Петровича ще з часів його роботи на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації, коли в області за короткий час сталось не тільки її економічне, але й духовне відродження, коли люди на своєму власному житті зрозуміли, що таке справжня справедлива та ефективна влада для людей - стає чітко зрозуміло, що дуже скоро партія стане однією з найпотужніх політичних сил України  та Європи з відповідною перспективою. І тут є і завдання для Соціалістичної партії і майбутня проблема - не дати можливості кон’юнктурникам зайняти керівні пости в партії на всіх рівнях – починаючи від  Політради, Політвиконкому та Секретаріату СПУ  і закінчуючи сільськими осередками, не дати демагогії перемогти живе діло, не дати спаплюжити нашу славну багаторічну соціалістичну історію. Тут повинна спрацювати  і, я переконана, спрацює наша соціалістична ідеологія і людський фактор. Бо сьогодні є дуже важливим те, що в нинішній Соціалістичній партії вже не буде місця тим, хто вступав в неї, коли  соціалісти були при владі і кидав партію, коли їй було важко. Хто ставав членом партії заради посад чи особистих розрахунків….
Але з цим ми,я вважаю, розберемось і перевертням місця в Соціалістичній партії просто не буде. А тим,хто,умовно кажучи, »поставив хрест» на Соціалістичній партії я можу тільки поспівчувати. Бо Соціалістична партія України була,є і дуже скоро стане однією з найвпливовіших та наймогутніших партій не тільки в Україні,але й в усій Європі.

                                                         Сєдова Г.А. 1 секретар Ананьївського РК СПУ,

                                                         депутат Ананьївської районної ради,

                                                         лауреат обласного конкурсу «Жінка року Одеської області – 2008»

м.Ананьїв Одеської області

30 травня 2010 року

Тел..моб.0972447448


Subscribe

Buy for 1 000 tokens
«И мы трудимся», Николай Константинович Рерих Предназначение всякого человека – расцветать в неустанном труде, создавая пока неведомую парадигму, в процессе кристаллизации которой значительная часть старого мира будет необратимо взорвана, разрушена. Но то, что вырастет на его…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 32 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →