КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Куда исчезли инициативы о налоге на роскошь

За всіма ознаками в Україні повномасштабна економічна криза.Вона викликана низкою об'єктивних чинників, таких, як війна на сході. Зрозуміло, що інвестори не вкладають у нашу країну. Також це пов'язано з певним непрофесіоналізмом представників уряду, керівництва НБУ. Кадрові призначення відображаються на економічній ситуації. На об'єктивні причини накладаються суб'єктивні чинники.
Тому час від часу з'являються урядові законопроекти, які передбачають збільшення фінансового навантаження на простих людей.


Як, наприклад, ініціатива запровадити податок на нерухомість, який пошириться не тільки на власників елітного житла, а на кожен будинок, квартиру.
При цьому пропонується, що один квадратний метр буде обкладатися податком у 25 гривень. І це коли в Україні падає купівельна спроможність, зменшуються реальні доходи, індекс інфляції величезний.


І одночасно в проекті бюджету на 2015 рік планується заморозити пенсії та зарплати, не підвищувати взагалі соціальні стандарти, зменшити фінансування соціальних програм.

Так що, реалії такі: простим громадянам загрожує, що за їх рахунок вирішуватимуть усі проблеми, а інтереси великих фінансово-олігархічний груп практично не будуть порушені. Наприклад, рентну плату за користування надрами хочуть ще меншою зробити, хоча вона й без того найнижча в Європі...

Знову кудись зникли ініціативи про податок на розкіш, про прогресивне оподаткування, пропозиції про оподаткування офшорних операцій, через які з українського бюджету витікають мільярди доларів.
Чому так - відповідей немає. Їх ми не бачимо і в новій коаліційній угоді ...

Источник: domik.ua

Новая парламентская коалиция, создаваемая по итогам прошедших 26 октября внеочередных выборов в Верховную Раду, должна обеспечить расширение базы налога на недвижимость на всю жилую и коммерческую недвижимость в Украине, вне зависимости от площади объектов.
Новая парламентская коалиция, создаваемая по итогам прошедших 26 октября внеочередных выборов в Верховную Раду, должна обеспечить расширение базы налога на недвижимость на всю жилую и коммерческую недвижимость в Украине, вне зависимости от площади объектов. Как передает УНИАН, об этом идет речь в проекте коалиционного соглашения, предложенном к обсуждению политической партией "Блок Петра Порошенко".При этом право на установление льгот и ставок налога на недвижимость предлагается закрепить за органами местного самоуправления.   ( Читать дальше... )
Tags: Деньги, Мы и Они
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments