КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Ананьевский район: Не по словам,а по делам…

Это интересно. Справка: Ананьев - казацкий город, райцентр Одесской области

                      Анна Седова и Николай Балан - Председатель районного совета         

    Мабуть,ні для кого не секрет,що з більш ніж 180 політичних партій,котрі існують сьогодні в Україні 98% - це організації, котрі не мають в свої лавах не тільки членів партії, але й жодних  конкретних справ. Крім, звісно, палких слів про патріотизм та любов до України..

Але,частіше всього,за цим «патріотизмом» та «любов ю» до українського народу криється суцільна демагогія, бажання хапнути побільше грошей та вирішити якісь власні шкурні питання.
Тому в питанні конкретної допомоги людям,конкретних справ для людей, нам,соціалістам,значно легше, ніж віртуальним партіям.Легше перед людьми,перед своїми виборцями,перед Україною.Бо ми дійсно ідеологічна партія,нам дійсно є  що сказати людям про свою роботу і, саме головне, – надати конкретні факти нашої реальної (не віртуальної) роботи. Саме тому кожного року ананьївські соціалісти звітують перед жителями Ананьївського району як особисто, так і в засобах масової інформації. Це, до речі, стосується не тільки самої районної організації, але й депутатів всіх рівнів від СПУ.

  В нашому старовинному місті ще до жовтневої революції 1917 року  жив відомий меценат та спонсор Євген Чикаленко, котрий побудував в місті дороги,(люди користуються ними до цього часу), школи та підприємства, підтримував власними грошима талановитих людей. Він казав так: "Дуже легко любити Україну до глибини душі, але дуже мало таких, котрі люблять її до глибини власної кишені …". Це в певній мірі стосується і нашого часу.

   Адже, для прикладу, в нашому невеличкому сільськогосподарському районі сьогодні існує велика кількість представників різних політичних сил, котрі щодня кричать з усіх трибун та в засобах масової інформації про патріотизм  та любов до України, але за  весь час свого існування нічого не зробили конкретного ні для міста та району,ні для цієї самої України. Бо, на моє глибоке переконання, критерій оцінки коефіцієнту діяльності політичної партії чи депутата є саме конкретна робота. І, грубо кажучи, якщо політичний діяч та його команда встановить в місті чи районі хоча б одну скамейку або урну для сміття, конкретно допоможе хоч одній хворій людині – можна вважати таку людину справді народним обранцем, а за партію, котрий він представляє – голосувати на виборах.

  Якщо ж за словами про любов до України та патріотизм крім слів більше немає нічого, то це є просто обман людей.

   Ми,ананьївські соціалісти, наприклад, виконуючи свої обіцянки перед людьми нашого району і підприємство промислове вперше за останні, мабуть, 20 років в Ананьєві побудували на голому місці, і в парку місцевом встановили власними силами біля 30 скамейок та урн для сміття, встановили більше 30 ліхтарів для освітлення в місті, відкрили цілий розважальний комплекс. За нашої допомоги було побудо- вано нову дорогу, придбано апаратуру для сільської ради, приймаємо ми участь і у газифікації району, допомозі малозабезпеченим та сиротам,спортсменам,культпрацівникам тощо. Уже не кажучи про величезну кількість пересічних громадян, котрим ми безкоштовно допомагаємо в нашій «Громадській приймальні»… А щоб люди всього району бачили чим ми займаємось – ми свідомо друкуємо звіти про виконану нами роботу не тільки всієї районної організації, але й депутатської фракції у районній раді.

 Може я буду трохи нескромною, але твердо переконана, що наші люди,соціалісти, в Одеській області – це справжній взірець професійності, порядності, жертовності заради людей.Починаючи з першого секретаря обкома партії та закінчуючи пересічним членом партії з сльського осередку.

  Я вважаю, що навіть існує певна закономірність в тому, що серед тих, хто перебуває в нашій Соціаліс -тичній партії більше 5 років, вже не може бути демагогів, політичних горлопанів. Бо перебуваючи в середовищі нашої політичної сили будь-яка людина змінюється, стає іншою, розуміє що таке насправді  - працювати для людей.

  Треба зазначити, що Соціалістична партія насправді – це партія, котра дала шлях багатьом визначним політикам та діячам сучасної України з самих різних партій. Інша справа,що деякі,ставши великими керівниками забули свою «альма-матер» і, як наслідок, такі люди дуже скоро йдуть у політичне небуття.

   Це ми вже не раз бачили. Як дуже скоро,я переконана,ми побачимо масові черги бажаючих вступити в Соціалістичну партію України.Є в мене така впевненість…Але вирішувати щодо членства в нашій партії ми будемо з врахуванням всіх наших попередніх помилок. Щоб в партію йшли не заради власної кар’єри, а задля допомоги людям.

      За моїм глибоким переконанням, по великому рахунку всі сьогоднішні проблеми України існують  тільки тому, що нашу партію фактично забрали від влади «мудрі» голови, котрі свідомо вирішили ліквідувати фракцію соціалістів у Верховній раді України. Саме – ліквідувати,тому що багатьом знаковим олігархам в Україні та за її межами не було вигідно, щоб в Раді була справді принципова, професійна та згуртована фракція однодумців, котра дійсно працює для людей та безкомпромісно захищає їх права.

  Сьогодні ми бачимо Верховну раду України без соціалістів і вже відчули це, як кажуть, »на власній шкірі».…Немає навіть бажання говорити про ту ганьбу, котру демонструє наш вищий законодавчий орган на весь світ. І я не здивуюсь, якщо без такої цементуючої, професійної соціалістичної команди у владі Україна в недалекому майбутньому реально поділиться навіть не на дві,а на чотири окремих держави….

   Ми,соціалісти, не знаходячись при владі,навіть не маючи своїх представників у Верховній раді України, але стоїмо сьогодні на боці нинішньої владної команди, котра за допомогою деяких наших представників, що знаходяться на самих важких ділянках підйому економіки держави – робить все для того, аби Україна швидше вийшла з кризи,котра здебільшого визвана недолугою та популістичною роботою політичних демагогів минулого .

   Памятаєте нещодавні вибори Президента України? Так от насправді гасло «Вони балакають – Вона працює » це про нас,про Соціалістичну партію України. Так само як і гасло «Не словом,а ділом»…І доказ тому – наші конкретні щоденні справи задля блага людей.

      Ми,соціалісти, ніколи не вважали владу за самоціль,а лише як засіб для покращення життя громадян України. І, між безкорисливою працею на благо людей та владою, соціалісти завжди виберуть перше. Але Україну без соціалістів ми вже побачили. Тому – робіть висновки…

                                                                               Сєдова Г.А.,1 секретар Ананьївського РК СПУ, депутат

                                                                               Ананьївської районної ради.

24 травня 2010 року

Тел..моб.0972447448


Теперь так выглядит предприятие, созданное  социалистами
 

Так было...


             Здесь принимает избирателей  депутат районного совета Анна  Седова

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments