КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Результат нынешних выборов сделали: Телевизор, деньги и выбранные политтехнологии

Результати виборів до Верховної Ради України, які прогнозують екзит-поли, можна лише частково назвати несподіваними. Показники партій передусім «зробив» телевізор, гроші та вдало обрані політтехнології.Таку думку висловив оглядач видання «Дзеркало тижня», ведучий програми «Гра У Класику» Сергій Рахманін у прямому ефірі телемарафону «Рада. 8.0», що триває на ZIKу.«Для мене результати екзит-полів – не надто несподівані, – заявив Сергій Рахманін. – Очікувано додав «Народний фронт», хоча я не думав, що стрибок буде саме таким відчутним. Щодо Радикальної партії, то я передбачав, що вона набере близько 7%. Так, для багатьох сюрпризом став прохід у парламент «Свободи», на якій чимало людей уже ставили хрест. Менше відводив «Опозиційному блоку», але прогнозував, що наберуть прохідний показник».


Високі, майже 8%, результати «Опозиційного блоку» Сергій Рахманін пояснив тим, що більша частина виборців, які до останнього не визначилися з вибором, – мешканці сходу.
«Опозиційний блок обрав правильну політехнічну риторику – вдалішу, аніж Сергій Тігіпко. А взагалі, варто згадати, що 80% людей визначаються, за кого голосувати, завдяки інформації, яку отримують з телевізора.

На цих виборах телевізор, як ніколи «зробив» результати голосування. Другий вагомий фактор – це гроші, третій – обрані політтехнології».

Щодо майбутньої роботи парламенту, то, на думку Сергія Рахманіна, сьогодні на друге місце відходить те, хто стане спікером, прем’єр-міністром, яким буде формат майбутньої коаліції.

«Це все дрібниці. Для мене головне, які законодавчі ініціативи будуть запропоновані вже у найближчі дні, які речі у роботі парламенту будуть визначені, як пріоритетні. Ми багато чуємо про необхідність реформ, називають 150 законопроектів, які потрібно прийняти. Але починати треба з двох-трьох», – резюмував Сергій Рахманін.

Источник
Tags: Интернет, Пиар, Политтехнологии, СМИ, Телевидение
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments