КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Смотрины. Блок левых сил в Запорожье


У Запоріжжі партія «Блок лівих сил» представила програму своїх реформ. У складі молодої політичної сили об’єдналися соціалісти, соціал-демократи, члени партії «Справедливість», а також активісти громадських організацій та Кредитного майдану.
Член партії Володимир Шимаєв розповів, що у своїй роботі представники партії будуть відстоювати інтереси студентства, пенсіонерів та людей, які працюють за наймом на підприємствах та у державному секторі , використовуючи досвід таких соціал-демократичних країн, як Данія, Швеція та Норвегія. Представники партії планують покращити рівень економіки країни за рахунок збільшення нових робочих місць. Для цього «Блок лівих сил» пропонує створити у містах та районах України підприємства про переробці аграрної продукції для експорту у країни Сходу та Азії.
Володимир Шимаєв, член партії, голова Всеукраїнської молодіжної організації «Студентська платформа»
Мы считаем, что государство должно сесть с аграриями и четко спланировать какой идет у нас план по производству сельскохозяйственной продукции и как предприятия которые производят сельхозтехнику как им вместе с ними объединить, чтобы обеспечить спрос.
Окрім розвитку аграрної промисловості «Блок лівих сил» пропонує розбудовати українську інфраструктуру.

Володимир Шимаєв, член партії, голова Всеукраїнської молодіжно організації «Студентська платформа»
В первую очередь это возможность молодым семьям организовать свою свое уютное гнездышко, построить или купить жилье.
Представники партії запевняють: вони розуміють як забезпечити будівництво соціального житла та забезпечити субсидіювання кредитних ставок для будівництва чи купівлі житла.

Источник

ТВ-ГОЛД
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
Comments for this post were disabled by the author