КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Виконуючи дані виборцям обіцянки

  20 та 22 січня 2011 року в Ананьївському районі перебував депутат Одеської обласної ради,соціаліст, Денис Волошин. Під час перебування в районі він зустрівся з багатьма жителями міста Ананьїва, Ананьївським міським головою, керівництвом району, підприємцями, освітянами тощо.

В бесіді з головою Ананьївської районної державної адміністрації Сербіним В.А. були обговорені найбільш злободенні питання, котрі терміново потрібно вирішувати. Це питання газифікація села Гандрубури, ремонту міської школи- гімназії, проблема з вивозом складу отрутохімікатів біля села Коханівка, застаріле питання пуску в дію очисних споруд міста Ананьєва. Депутат підкреслив першочерговість необхідності постійної допомоги дітям Ананьївської школи-інтернат, котрим він уже декілька разів здійснив суттєву допомогу і пообіцяв постійно тримати це питання на власному контролі та всебічно допомагати.
22 січня 2011 року Волошин разом з своїми помічниками здійснив робочу поїздку безпосередньо до сіл Ананьївського району, де поспілкувався як з керівництвом та активом сіл, так і пересічними громадянами.

   В селі Гандрабури разом з сільським головою Мазуренко П.Я., директорами шкіл, підприємцями обговорювались найбільш важливі та злободенні для жителів села питання, зокрема - газифікацію села Гандрабури. Депутат повідомив про те, що на сьогодняшній день це питання стоїть на контролі як у нього, так і у керівництва Ананьївської райдержадміністрації і ним особисто на рівні Одеської обласної ради буде робитись і вже робиться все для того, щоб зрушити це питання з місця та розпочати газифікацію. 

      Гандрабурський сільський голова Мазуренко П.Я. підняв питання щодо необхідності термінового ремонту моста в селі Гандрабури, ремонта даху місцевої школи №1, необхідності придбання компьтер -ного обладнання в школу. Піднімались, також, питання питної води, молдавської мови, сільського спортивного стадіону тощо. Депутату подякували за вже здійснену допомогу в придбання спортивного інвентаря  в одну з шкіл та попросили ще допомогти в придбанні спортивного обладнання.

  В селі Пасицели зустріч з жителями проводилась в сільському клубі, де жителі гостро та принципово поставили застаріле питання щодо відірваності сіл Пасицели та Новоселівка від районного центру внаслідок дуже поганої дороги. Підкреслювалось, що в селі майже не залишилось молоді, закрито школу.. Як сказав один з жителів – з кожних 5 хат залишилось 2, все інше руйнується, село вимирає.

   Піднімались,також, питання щодо скорочення вчителів у школах та відпусток за власний рахунок, недостатність бюджетного фінансування, відсутність автобусного сполучення. Підкреслювалось, що внаслідок відсутності автобусного сполучення ,котрого вже немає майже 8 років – діти жителів Пасицел, що навчаються чи працюють  в інших містах – навіть не можуть приїхати до батьків в гості, бо в село не ходе ніякий транспорт. Щоб привезти дітей з районного центру доводиться наймати таксі…

  Ставилось питання і щодо газифікації села Пасицели. Адже  газова труба проходить  зовсім поряд з селом – за 2 кілометри…

  Болючим питанням для жителів села  є відсутність Свідоцтв на право власності на житлові будинки, внаслідок чого деякі жителі села навіть не можуть приписати в своєму будинку своїх повнолітніх дітей…Проблемою є, також, отримання жителями державних актів на земельні ділянки, котрі не можуть виготовувати внаслідок реорганізації державних установ, котрі сьогодні відбуваються..

  Зустріч продовжувалась більше години і підсумовуючи все почуте від жителів цього віддаленого від райцентра села,  депутат сказав, що його спілкування з жителями віддалених сіл Ананьївського району заставлє його гостро поставити питання перед обласним керівництвом про необхідність приділення уваги жителям цих сіл та вирішення порушених ним питань і пообіцяв приїхати на зустріч з жителями Пасицел після того, як відбудеться сесія Одеської обласної ради та деякі питання вирішаться практично.

  В селі Жеребкове депутат зустрівся з нещодавно обраним сільським головою Гарігою В.П.. В ході бесіді Денис Волошин сказав, що хоча він обирався в іншому виборчому окрузі і Жеребково не входить до числа сіл, котрі його обирали – він не ділить села Ананьївщини на «свої та чужі» та працює в повно- му контакті та порозумінні з депутатом Одеської обласної ради Фадєєвим Володимиром, котрий обирався по виборчому окрузі, куди входить це село.

»Сьогодні вже немає виборів та різних виборчих округів, але є один район, котрому ми, народні обран- ці, повинні тепер всіма силами допомагати і ділити район задля цього ми не будемо».

  Жеребківський сільський голова повідомив депутата про складнощі з залізничним сполученням внаслідок того, що залізничну станцію Жеребкове перевели в нижчу категорію і тому забрали посаду начальника залізничної станції, що привело до дуже великих складнощів. Бо, щоб майно залізничного вокзалу не розікрали внаслідок відсутності в ньому обслуговуючого персоналу, його доводиться закривати на замок, тому купити білети на поїзд стало проблемою. Для прикладу: для того, щоб продати білети на потяг бажаючим на станції Жеребкове, касир приїзджає аж з Балти!...

   Як сказав сільський голова, чиновники по своєму трактують вказівки керівництва і, наприклад, після відомих трагічних подій на залізничних переїздах в Україні на залізничних гілках почали не облаштову- вати переїзди які вже були, а просто їх закрили: перепахали підїзди  до залізничної колії та зняли плити між рельсами. Тепер переїхати залізничну колію можна тільки біля села Жеребкове, що створює значні проблеми для жителів району…

  Зустрівся депутат , також, з директором загальноосвітньої школи №1 Мулик С.І. Директор школи розповіла про те, що вже зроблено в школі і що має робитись. Повідомила,що в школі встановлено 7 металопластикових вікон, але потрібно ще встановити більше ніж 60. Обговорила директор школи з депутатом і питання підручників для шкіл та багато іншого .

Під час зустрічі депутата Одеської обласної ради,соціаліста Волошина Д.В з жителями Ананьївського району всі відзначали  та щиро дякували йому за те,що він один з небагатьох. депутатів, котрі не забули своїх виборців після виборів, як воно буває майже завжди,а приїзджає на зустрічі та практично вирішує порушені ними питання

  «Ми , депутати- « мажоритарщики»,  робимо і будемо все робити задля того, щоб здійснити реальну допомогу жителям Ананьївського району, реально покращати їх життя в часи світової економічної кризи, в часи, коли в нашій державі відбуваються великі зміни. Тому,ознайомившись поближче з проблемами сіл, поспілкувавшись з жителями віч-на –віч, я виділив для себе коло питань,по котрим буду працювати останнім часом. І дуже скоро,сподіваюсь,я приїду до своїх виборців, щоб звітувати про виконання їх наказів.»

                                                                                       Володимир Сєдов

   P.S.                                        

Що стосується статистики звернень жителів Ананьївського району до депутата Одеської обласної ради Волошина Д.В. за грудень 2010-січень 2011 року, то більшість з них,а саме – 25, стосуються матеріальної допомоги на лікування або прохань щодо придбань оргтехніки тощо.  Ця допомога здійснюється в межах можливого (для прикладу,суми на лікування, котрі просять жителі у депутата, коливаються від 1000 гривень до 100 тисяч євро…) , але основне завдання для депутата, як він підкреслив у своїх виступах,  це вирішення глобальних питань, що стосуються Ананьївського району.

Фотоальбом:
"Ананьевский  район"-часть вторая 
                                               

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 9 comments