КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Новорічні свята в Ананьєві Одеської області

    26 грудня 2010 року в місті Ананьєві Одеської області відбулись новорічні заходи, котрі були проведені за ініціативою та сприянням депутата Одеської обласної ради Дениса Волошина.
В парку ім. Леніна, біля міської ялинки, працівниками Ананьївського районного Будинку культури проводились конкурси, лунали пісні, люди танцювали, веселились.


Біля 300 солодких подарунків від Дениса Волошина було роздано найменшим жителям Ананьїва, а всіх бажаючих пригощали горячим чаєм та кавою. Біля трьох годин продовжувалась концертна новорічна програма біля міської ялинки  і треба було бачити, як люди зустрічали свого депутата,що став для них мов рідний: обнімали, цілували, запрошували в гості. І новорічне свято,організоване їх депутатом – удалось на славу!

 А перед цим Денис Валентинович разом з керівником свого виборчого штабу, депутатом Ананьївської районної ради Ганною Сєдовою відвідав своїх старих друзів  -  учнів Анань- ївської загальноосвітньої школи-інтернат, котрим привіз  в дарунок дещо з одягу,теплі носки , м’ячі, новорічні подарунки.  

     Учні ж, в свою чергу, показували депутату свою акторську та виконавську майстер -ність,  співали пісень, танцювали. А Дід Мороз та Снігуронька щиро привітали Дениса Валентиновича та всіх присутніх і запросили його до хороводу навколо святкової ялинки, де він довів, що й танцювати наш депутат вміє гарно.

Потім депутат відвідав мешканку Ананьїва Ганну Антонюк, котрій він не так давно допо міг в здійсненні хірургічної операції, поцікавився як вона себе відчуває після операції, поговорив з її рідними.
Зустрівся в цей день депутат і з редактором районної газети, головою районної ради ветеранів,встиг обговорити місцеві проблеми з головою районної ради Баланом М.О. та міським головою Маковецьким П.І.,зустрівся з активом районної організації Соціалістичної партії України.
    Як сказав на одній з апаратних нарад керівник Ананьївського району, голова Ананьївської районної ради Микола Балан:  «З депутатами-«мажоритарщиками» Одеської обласної ради Ананьївському району на цих виборах повезло. За півтора місяця після того, як їх обрали депутатами  і  Володимир Фадєєв, і Денис Волошин встигли зробити для жителів району багато, а зроблять,я переконаний, ще більше».
   То ж, в черговий раз ананьївці переконались: обравши Дениса Волошина своїм депутатом обласної ради – вони зробили вірний вибір.

                                                                                                   Сєдов Володимир

27 грудня 2010 року

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 18 comments