КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Про залог на выборах...

Оригинал взят у saltanovskiy в ЦВК запропонував, збільшити заставу для партій у 10 разів
До сих пір, не визначено форма, за якою проходитиме виборча система можливих дострокових парламентських виборів. Перипетії тривають над пропорційною формою, коли Парламент сформують депутати зі списків партій, відповідно до кількості відсотків, які наберуть, і над змішаною – 225 депутатів за партійними списками і ще 225 переможців у мажоритарних округах.
Про це йдеться у сюжеті програми «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK (щосуботи о 21.00).

Громадські організації наполягають, щоб на виборах до парламенту були відкриті списки. У свою чергу, політики пропонують зменшити прохідний бар’єр з 5% до 3% і повернути можливість брати участь у виборах не лише партіям, а й блокам.

«Впевненні в своєму виборі на дострокових парламентських вборах є лише 40 % населення, ще близько третини можуть змінити свою точку зору, і, відповідно, решта людей ще далеко не визначені і остаточного рішення не прийняли за кого голосувати. Тому говорити про остаточні цифри ми зможемо після початку передвиборної кампанії», – повідомляє соціолог Олексій Антипович.

Додамо, ЦВК пропонує, збільшити заставу для партій у 10 разів – до 12 мільйонів гривень.

Також у планах скоротити терміни виборчої кампанії зі звичних 90-та днів до 60-ти, а, можливо, навіть до 45-ти днів.

Щоб запустити механізм дострокових парламентських виборів у липні з коаліції вийшли Свобода і УДАР. Місяць після розпаду коаліції у парламенті мине 25 серпня, якщо до того часу нова коаліція таки не збереться, то президент розпустить ВР і призначить дату позачергових парламентських виборів

Вже у вівторок, 12 серпня старий Парламент має проголосувати за остаточні правила гри на позачергових виборах Верховної ради.

Источник
Tags: Деньги, Законопроекты
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments