КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Военный сбор... а кто должен платить?


Съезд левых. В Батурине - гетманской столице Украины - собрались представители левых сил - в основном, социалисты. Главная их задача - подготовиться к предстоящим парламентским выборам. Говорили о многом, в основном о людях, о программах, о целях. Была и критика принятого парламентом изменения в Налоговый кодекс - речь о военном сборе.Николай Рудьковский, председатель социалистической партии Украины:

- Потрібно було накласти півтора відсотків спочатку не на батьків і жінок, які відправили своїх синів та чоловіків на війну, купили їм бронежилети, купили їм каски. Потрібно було ввести півтора відсотки на нерухоме майно юридичних осіб, бо саме юридичних осіб майно захищається зараз в тому числі і на Донбасі.

Подробности-ТВ

Резолюція Форуму лівих та лівоцентристських сил України

Автор: Прес-служба СПУ

Дата: 2014-08-04

За соціальну справедливість!

Резолюція Форуму лівих та лівоцентристських сил України

Ми, учасники Всеукраїнського Форуму лівих та лівоцентристських політичних сил і громадських організацій, заявляємо про консолідацію в Блок лівих сил України для побудови соціально-справедливої, заможної, європейської держави, де кожна людина відчуватиме себе захищеною.

Нашою політичною платформою є здійснення реформ в інтересах народу, реалізація гасла європейських лівих «Людина - понад усе, її життя і добробут».

Ми виступаємо за реформування системи оплати праці та встановлення мінімальної погодинної заробітної плати на рівні 25 грн. за годину.

Ми виступаємо за введення в Україні прогресивної шкали оподаткування громадян, що нарешті змусить багатих поділитися з бідними своїми статками.

Ми виступаємо за відміну пенсійної реформи та якісне реформування пенсійного забезпечення, яке зробить старість захищеною.

Ми виступаємо за докорінне реформування та громадський контроль системи тарифного регулювання житлово-комунального господарства України, що дасть можливість людям отримувати якісні послуги за доступними цінами.

Ми виступаємо за реформу системи місцевого самоврядування – не лише правом місцевих рад формувати виконавчі комітети, але й з передачею у власність громад земель запасу та природних монополій – обленерго, облгазів, водоканалів і теплокомуненерго, провівши попередню націоналізацію.

Ми виступаємо за реформу системи освіти, яка забезпечить отримання безкоштовної освіти у всіх навчальних закладах державної та комунальної форми власності.

Ми виступаємо за реформу медицини – шляхом прийняття Закону щодо обов’язкового державного медичного страхування.

Ми виступаємо за реформу судової та правоохоронної системи, що забезпечить законність і порядок в країні.

Ми виступаємо за адміністративну і податкову реформи, що забезпечить сприятливі умови для ведення бізнесу.

Ми виступаємо за реформу земельних відносин, що забезпечить наповнення бюджетів сільських громад за рахунок оплати фіксованого відсотка від вартості земельного паю орендарем. Це забезпечить наповнення сільських бюджетів та стане твердою запорукою відродження села.

Ми виступаємо за реформу фінансово-банківської системи, що забезпечить доступність кредитів за європейськими ставками.

Блок лівих сил України буде боротися за соціальну справедливість в Україні. За відсторонення олігархів від влади, за посилення громадського контролю над владою, за побудову соціальної європейської держави, де людина почуває себе вільною та захищеною!

Місто Батурин, 2 серпня 2014 року

Tags: Армия, Войны
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
  • Comments for this post were locked by the author
  • Comments for this post were locked by the author