КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Призов за правилами лотереї - це злочин проти свого народу

Поки українська армія бореться з терористами на Сході, під прикриттям «третьої хвилі мобілізації» влада розв'язала війну проти власного народу, вважає народний депутат, лідер «Сильної України» Сергій ТігіпкоПро це політик написав на своїй сторінці в Facebook. «У військкоматах відкрився «другий фронт», про який вище керівництво країни воліє мовчати. Величезна кількість повісток щодня розсилають всім без розбору: 18-річним хлопчакам, годувальникам сімей з 3-4 дітьми, чоловікам без будь-якої бойової підготовки.

У той самий час, в Україні достатньо кваліфікованих кадрів, які могли б ефективно боротися з терористами в зоні АТО. Вони вже мобілізовані, носять погони і вміють поводитися зі зброєю. Це більш 220 тисяч правоохоронців, близько 15 тисяч співробітників прокуратури, більше 50 тисяч - податкової міліції. Цієї кількості країні більш ніж достатньо, щоб професійно розправлятися з бойовиками», - переконаний політик.

За його словами, замість того, щоб провести аналіз кадрів,яких бракує, і відправити на передову фахівців, зброю дають багатодітним батькам і недосвідченим хлопчакам!

«Я принципово не голосував за «третю хвилю» мобілізації в парламенті, хоча прекрасно розумію, що армії в зоні АТО потрібна ротація. Але призов за правилами лотереї - це злочин проти свого народу», - резюмував лідер «Сильної України».

Источник
Tags: Мобилизация
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments