КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Обращение политсовета СПУ

Членам лівих, лівоцентристських партій України
та громадянам, які поділяють відповідні погляди

Шановні товариші!

Політрада Соціалістичної партії України звертається до кожного з Вас з наступним.

Розвиток соціально-політичної ситуації переконує в необхідності створення в Україні такої політичної системи, при якій ефективною була би протидія домінуванню ліберальних, олігархічних структур в економіці, політиці та інших сферах суспільного життя. Чим далі, тим більше на суспільні процеси та вироблення внутрішньої і зовнішньої політики держави впливає поєднання бізнесу і влади. Цей фактор стає абсолютним, відображаючи інтереси крупного капіталу, нехтуючи інтересами, правами і свободами переважної більшості громадян. Причому, боротьба в середовищі крупного бізнесу виглядає ніби протистояння між владою й опозицією, але наслідки цієї боротьби нічого не дають більшості громадян, людям найманої праці. Капітал бореться за використання владних важелів в своїх інтересах. Цій боротьбі підпорядковані можливості засобів масової інформації, котрі й самі є власністю суб’єктів олігархічного змагання. Про потреби трудящих тут не йдеться.

Минулі вибори продемонстрували, що процес повної олігархізації держави може набути незворотного характеру, якщо політична структура суспільства не матиме необхідних противаг. Мова не про націоналістичні чи комуністичні утворення. Вони і надалі (інколи підтримуючись владою) відіграватимуть роль подразника, аргумента, який у міжнародному сприйнятті ніби виправдовуватиме ліберально-олігархічний лад. Потрібна потужна лівоцентристська складова соціалістичного спрямування, так, як є в більшості європейських країн.

Це справа загальна, принципова і невідкладна. І стосується вона кожного з нас. Ми пропонуємо Вам на перший погляд некоректний хід, але він викликаний потребою термінового впливу на ситуацію, на її зміну. Ми пропонуємо Вам безпосередньо влитися в ряди Соціалістичної партії України.

Для того, щоб так звертатися, у нас є кілька підстав.

По-перше, практично всі партії лівоцентристського спрямування в Україні – клони Соціалістичної партії. Деякі з них ініційовані безпосередньо владним режимом для руйнування Соцпартії, деякі – створені на догоду їх керівникам, для задоволення власних амбіцій, розраховуючи на владні перспективи. Ми детальніше не з’ясовуємо природу цього явища, не збираємося ні з ким зводити рахунки, бо вважаємо, що в будь-якому варіанті створення партій таким способом наносило шкоду лівому руху. Беремо однак до уваги, що переважна більшість членів цих партій щиро сподівалася на ефективність здійснених реформувань.

По-друге, кожен крок проти Соціалістичної партії супроводжувався риторикою про її кінець, про ефективність і перспективність нових утворень. Практика довела – це зовсім не так. СПУ функціонує майже двадцять років, є нині і буде завжди. Попри тривалу кампанію брехні і звинувачень, попри протидію владних режимів під час виборчих кампаній (особливо останньої), партія довела свою потрібність суспільству як, по-суті, єдиний виразник ідеї соціальної справедливості, соціалізації економічних, політичних, соціальних відносин у країні, справжньої демократії, як захисник конституційних прав і свобод громадян. Звичайно, через дії тих хто покинув лави СПУ і деякі тактичні помилки ми суттєво втратили підтримку виборців, але вона помітна і зобов’язує активно діяти. Під час минулої кампанії понад 2,5% голосів віддано лише за обраних наших представників, їх загальна кількість у місцевих радах складає близько 6-ти тисяч. Це незрівнянно більше, ніж представництво інших партій нашого політичного спектру разом узятих. Це підтвердження життєздатності структур партії в усіх адміністративних одиницях країни, їх спроможності вести боротьбу за правду і справедливість. Це хороша база для повернення партії у велику політику для ефективної боротьби за суспільні відносини, яких прагне більшість громадян України.

Для долучення до нашої справи небайдужих людей, здатних вести за собою інших, ми передбачаємо низку заходів, в т.ч. орієнтуючись на молодь, відкриваючи для неї можливість впливати на ситуацію в країні, відстоювати свої права, дбати про власне майбутнє. З цією метою, зокрема, ми забезпечимо повне оновлення партійних списків на наступні парламентські вибори, передбачаючи наявність там молоді, жінок – активістів партії і громадських організацій.

Пропонуємо Вам зробити необхідний крок. Ми не можемо втрачати час, губити справу в процедурних лабіринтах чи персональних чварах. Ситуація в країні вимагає тих зрушень в політичній структурі, які відкривають можливості побудови суспільного життя на європейський лад. Це об’єктивна потреба.

Віримо, що почуття відповідальності за розвиток країни, за долю кожного, хто своєю працею здобуває собі право і умови для життя, керуватиме Вами. Настав час кожному брати відповідальність на себе.

За нами правда і справедливість.

Разом переможемо!

ПОЛІТРАДА
Соціалістичної партії України

Tags: Официоз
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments