КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Доруководились. Стране нужен доктор...

Україна обиратиме Президента. Уп’яте. І якщо на попередніх виборах ішла «війна» між претендентами на найвищу посаду в державі, сьогодні йде справжня війна між виборцями. На український землі, як і 70 років тому, ллється кров. Політики пророкують, що травневі вибори Президента можуть стабілізувати ситуацію в країні. Усе залежить від того, кого ми оберемо. А чи є серед двох десятків кандидатів людина, яка б примирила Схід і Захід, Північ, Південь і Центр України? Людина, яка б не була заплямована своєю діяльністю у владних командах, без кримінального минулого, не олігарх, не зрадник, не брехун?

На переконання соціалістів, найбільше вимогам та сподіванням виборців відповідає кандидат у Президенти України Ольга Вадимівна Богомолець. Між іншим, так вважають і більшість полтавців, які підходили, аби взяти спецвипуск газети «Трудова Полтавщина» в агітаційних наметах Соціалістичної партії України, встановлених у різних районах міста.

Андрій, студент-медик:

- Я ще остаточно не визначився, за кого буду голосувати, та скоріш за все це буде Ольга Богомолець. По-перше, треба підтримувати колег, лікарів. По-друге, ті, хто вже був при владі, повинні зійти із дистанції, звільнити дорогу людям із новим баченням, зі свіжими ідеями. Я читав її передвиборчу програму, уважно перечитаю, що ви про неї написали. А взагалі, гадаю, з Ольги Богомолець вийде нормальний Президент.

Подружжя Тимошенків:

- Нам імпонує її мужність, коли вона під кулями рятувала людські життя на Майдані. Не ховалася за сценою, як деякі «народні лідери», і від посад відмовилася. Ми знали, що багато людей за неї, а зараз побачили, що й партії її підтримують. Значить, достойна людина. Ми взяли кілька газет, роздамо сусідам. Ми майже щодня з ними спілкуємось, от і спробуємо загітувати, щоб голосували за Ольгу Богомолець.

Ганна Сергіївна, пенсіонерка:

- Годі вже обирати чоловіків. Докерувалися. Україні потрібна Президент-жінка. Коли в сім’ї головує жінка – і діти здорові, і чоловік нагодований, і затишок, і гроші марно не витрачаються. Жінки завжди за мир, бо не хочуть, аби їхні чоловіки та діти підставляли свої голови під кулі заради чиїхось інтересів. Ольга Богомолець – мати чотирьох дітей, була на Майдані, бачила кров, страждання людей, вона проти війни. Я буду голосувати за неї, бо вірю, що тільки вона, жінка, поверне нам мир та спокій.

Ірина, мама хлопчиків-близнюків:

- Я не хочу, щоб моїх синів, коли вони виростуть, хтось відправив на війну. Жодна матір не хоче війни. Тут, за кілька метрів, стоїть білий намет, у якому також агітують за жінку. Я почитала і злякалась, хіба це жінка-матір? Як може жінка закликати воювати, стріляти, погрожувати. Хіба мало людей загинуло, а скільки покалічено?!

Кажуть, Богомолець не професійний політик, ну так що? Весь світ вже побачив, що так звані професіонали зробили з Україною. Якщо людина чесна, порядна, то навколо неї зберуться також порядні професіонали і прості люди. Треба зупинити війну, повернутись до мирного життя заради самих себе, заради наших дітей.

Я буду голосувати за Ольгу Богомолець. Вона людина гуманної професії, значить, проти війни. Я хочу і бажаю нам усім миру.

Источник

Ольга Богомолец приняла участие в заседании Всеукраинского союза православных женщин, которое состоялось в Историко-культурном комплексе «Замок-музей Радомысль» по случаю Дня женщин-мироносиц. На встрече были представительницы организации из Львова, Луцка, Винницы, Харькова, Одессы, Черкасс, Ровно, Днепропетровска и Киева.

Во время острого обсуждения конфликта в Одессе Ольга Богомолец отметила: «Я не делю людей по их политическим или языковым предпочтениям. Для меня самое важное – защитить права людей и их достоинство, и на Востоке, и на Западе страны. Но есть те, кто сегодня убивает наших граждан. И, независимо от того, на каком языке они разговаривают – украинском или русском, кого поддерживают – Майдан или Антимайдан, они должны быть справедливо наказаны».

( Продолжение )

Tags: Кандидаты, Медицина, Украина
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
Comments for this post were disabled by the author