КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Рудьковский призывает кандидатов в президенты отказаться от проведения избирательной кампании

Народный депутат Украины Николай Рудьковский призывает кандидатов в президенты написать заявление о прекращении избирательной кампании. Такое мнение он выразил в эфире телеканала "112 Украина". "Сейчас я считаю недопустимым кандидатам в президенты продолжать избирательную кампанию и им, кандидатам в президенты, если они хотят хоть что-то сделать для людей, чтобы приостановить эту бойню…", - подчеркнул политик.


"Значит, мы уже понимаем, что эта стратегия продолжает по нарастающей до 25 числа, но после 25 до второго тура еще две недели, кандидаты в президенты, значит, померяли рейтинг, вот все, написали все заявления провели социологические группы, 3-4 соцгруппы, установили свои рейтинги, значит, определили, кто наберет больше всего, если они думаю о стране, о своем народе и о процветании Украины, должны все, не зависимо от того представляют они всю Восточную, Западную Украину или, грубо говоря, у них там 5% или 2%. Все должны написать заявление о прекращении избирательной кампании", - подытожил политик.
Источник

Народний депутат України, позафракційний Микола Рудьковський звернувся до спікера ВРУ з вимогою зібрати парламент на пленарне засідання 4 травня 2014 р. о 10.00. Свою ініціативу депутат, який, до речі, зараз перебуває в Одесі щоби особисто зясувати, що там відбувається, аргументує тим, що неможна «спокійно відпочивати на курортах, коли в Україні гинуть люди». За його словами, «це аморально і, навіть, злочинно по відношенню до українців».

«Бездіяльність – це найстрашніше, що відбувається зараз в державі. Парламент має завтра зібратися на засідання і почати діяти. Першим питанням ми повинні відправити Авакова у відставку, адже його недолуге керування силовиками і бездіяльність в Одеській області, призвели до більш як 40-ка жертв на півдні країни.
Якби ще місяць тому, коли я пропонував відправити у відставку діючого керівника МВС України, до мене дослухались, трагічних подій, які відбуваються ледь не щодня не сталося б. На моє переконання, ми раз і назавжди повинні покінчити з політичними призначеннями на такі посади.
Силовиками має керувати людина, професіонал, який користується у них повагою і здатний навести в державі порядок! Якщо керівництво держави не підтримує таких змін, то він повинен піти у відставку разом з Аваковим. Скільки ще людей має загинути, щоби влада нарешті почала діяти і захищати своїх громадян і території від агресора?! », - говорить М. Рудьковський.

Також М. Рудьковський додав, що депутати «не мають права бездушно спостерігати, коли ні в чому невинні люди десятками заживо гинуть у вогні».

Фото з трагічних подій в Одесі депутат має намір негайно передати керівному складу країни і розіслати всім народним депутатам України, щоби всі вони нарешті усвідомили навіщо потрібно екстрене засідання ВРУ і проявили людяність по відношенню до своїх виборців та перервали свій відпочинок для зупинення кровопролиття в Україні.

РУДЬКОВСКИЙ в Одессе
Фото http://dumskaya.net/Tags: Кандидаты, Обращения, Предложения, Что делать?
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments