КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Заявление Политисполкома СПУ

Заява СПУ: Законотворці повинні відкинути власні амбіції та у термін 24 години запропонувати суспільству дорожню карту припинення силового протистояння
ЗАЯВА
Політвиконкому Соціалістичної партії України
від 20 лютого 2014 року

Переступивши межу, за якою практично вже не можливе мирне врегулювання суспільно-політичної кризи в державі, сторони протистояння продовжують підштовхувати Україну до громадянського конфлікту. Відсутність з боку влади та парламентської опозиції об'єктивної оцінки політичної ситуації призвела до чергової низки насильства і жорстокості. Вони з новою силою охопили центр Києва та поширюються на всю територію держави.

Ситуація остаточно виходить з під контролю. Усі гілки влади з кожною хвилиною втрачають легітимність у свідомості громадян. Зволікання з боку влади є рішенням піти на поступки реально загрожує розгортанням братовбивчої війни, гуманітарною катастрофою, втратою територіальної цілісності і незалежності, розпадом держави.

Соціалістична партія України рішуче засуджує злочинну бездіяльність влади та особисто Президента України у питанні врегулювання кризової ситуації у державі. Для нас залишається неприйнятною безвідповідальна позиція представників парламентської опозиції. Окремого осуду заслуговує факт самоусунення від вирішення конфлікту представників законодавчої гілки влади – народних депутатів України.

Сьогодні, коли реально постало питання збереження цілісності та незалежності України, парламент зобов’язаний негайно відновити свою роботу. Законотворці повинні відкинути власні амбіції та у термін 24 години запропонувати суспільству дорожню карту розв’язання конфлікту та припинення силового протистояння.

Зупинити насильство, жорстокість, кровопролиття та досягнути компромісу між усіма сторонами протистояння можна лише через повне «перезавантаження влади» шляхом дострокових виборів. Іншого шляху вирішити суспільно-політичний конфлікт в Україні, що переріс у громадянське протистояння, сьогодні вже не існує.

Зважаючи на багаторічний політичний досвід та кадровий потенціал, Соціалістична партія України готова взяти на себе відповідальність неупередженого посередника між сторонами конфлікту.

Для невідкладної нормалізації ситуації необхідно здійснити наступні кроки:


  • сформувати на перехідний період технічний Уряд не за партійною приналежністю до парламентської більшості чи опозиції, а за професійними якостями;


  • повернутись до Конституції України в редакції 2004 року;


  • провести дострокові президентські, парламентські та місцеві вибори за відкритими партійними списками у відповідності до Конституції 2004 року;


  • прийняти Закон про всеосяжну амністію для усіх учасників конфлікту;


  • сформувати за результатами дострокових виборів Уряд народної довіри.


Попередньо зазначений план повинен бути затверджений народним віче на Майдані та парафований представниками усіх сторін конфлікту.

Для неупередженого нагляду за реалізацією прийнятого плану необхідно залучити у якості незалежних спостерігачів представників високого рівня з  Євросоюзу, Російської Федерації та Сполучених Штатів Америки.

Змінити ситуацію в країні у сьогоднішніх умовах можна лише шляхом встановлення в українському суспільстві принципів реального народовладдя та усунення від влади олігархічних кланів! Влада має належати народу!

Петро Устенко,
 
Лідер СПУ


Источник

Tags: Официоз
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
Comments for this post were disabled by the author