КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Одесса: Губернатор и политические партии нашли разумное решение


Николай Скорик и региональные лидеры политических партий подписали соглашение о защите правопорядка в Одессе и области

Инициированные председателем Одесской областной государственной администрации переговоры, цель которых – демонстрация политического единства на региональном уровне, завершились подписанием специального соглашения.
Таким образом, одесские политики, не зависимо от партийной принадлежности, взяли на себя полную ответственность за сохранение мира и спокойствия в регионе.
Подписи под документом поставили представители Партии Регионов, «Свободы», ПП «Удар Виталия Кличко», «Батьківщини», «Фронта змін», «Партии Зеленых Украины», «Родины» и Народной Партии. В телефонном режиме свое согласие подписать документ дали региональные лидеры СПУ и КПУ.Текст соглашения (на языке оригинала).

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКІВ РЕГІОНАЛЬНІХ ОРГАНІЗАЦІЙ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ

Ми, керівники обласних та міських партійних організацій, депутати місцевих рад від різних політичних сил, усвідомлюючи спільну відповідальність за збереження миру та спокою в регіоні, життя і добробуту всіх громадян України, обговоривши за круглим столом непросту ситуацію, що склалася в Одесі та області,

ЗВЕРТАЄМОСЬ

до всіх мешканців Одещини, незалежно від їх політичних поглядів та ідеологічних переконань, і просимо їх і надалі виявляти притаманну їм мудрість, стриманість і толерантність.

У тому, що політичне протистояння в регіоні носить переважно мирний характер, є заслуга і місцевої влади, і представників опозиції.

Ми засуджуємо пропаганду нетерпимості, навішування ярликів, нагнітання обстановки, заклики до силових рішень. Ми переконані, що збереження миру в регіоні можливо тільки на підставі взаємної поваги і співпраці. Всі політичні процеси мають рухатися в конституційному руслі, відповідно до законодавства, за умови неухильного дотримання законів України та поваги до прав громадян.

Ми, представники партійних організацій, що належать до різних політичних сил і дотримуються різних поглядів, рішуче засуджуємо і вважаємо абсолютно неприпустимими будь-які силові сценарії вирішення політичної кризи.

Ми впевнені, що вихід з нинішньої ситуації можливий тільки за умови гарантій дотримання прав і свобод громадян, в тому числі на мирні зібрання.

Ми рішуче засуджуємо нагнітання релігійної, національної, політичної, ідеологічної ворожнечі між громадянами України і вважаємо абсолютно неприпустимою дискримінацію людей за будь-якими ознаками.

Ми переконані в необхідності забезпечення прав і гарантій діяльності засобів масової інформації, різко засуджуємо будь-яке насильство по відношенню до журналістів.

Завдяки мудрості, стриманості та зваженості одеситів всім нам вдається уникнути насильницьких дій. Ми переконані, що Одеса залишиться столицею української толерантності і позитивним прикладом для всієї України. Зі свого боку, ми готові йти назустріч один одному, координувати свої зусилля і робити спільні кроки по збереженню миру і спокою в місті та регіоні.

Источник


Председатель Одесской ОГА Николай Скорик заявил, что Одесса «всегда будет нормальным городом, который поддерживает своего Президента и целостность страны». Такое заявление Н. Скорик сделал вчера, 25 января, на сессии областного совета. «Я бы хотел обратиться к представителям политических сил, которые представлены в Верховной Раде… В действующей фракции партии «УДАР» в Верховной Раде присутствуют уважаемые одесситы Куренной, Гурвиц, и мне бы хотелось понять, как уважаемые одесситы, которые представлены в разных политических силах, относятся к тому, что их однопартийцы, их коллеги в других регионах ломают государственное имущество, выгоняют глав областных государственных администраций, издеваются над госслужащими, над сотрудниками правоохранительных органов?( Продолжение )Tags: Безопасность государства
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 7 comments