КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Дiти вiйни: Знову адміністративний позов

14 вересня Конституційний Суд України оприлюднив прийняте 9 вересня 2010 року Рішення у справі за конституційним поданням Пленуму Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами“

від 18.02.2010 р. за № 1691–VI, яким було внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якими розгляд спорів, пов’язаних із соціальними виплатами дітям війни зокрема, здійснювався в порядку цивільного судочинства.
Отже, Конституційний Суд України своїм рішенням від 09.09.2010 року за № 19-рп/2010 визнав такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами“ від 18 лютого 2010 року № 1691–VI, а саме:

 • пункту 2 розділу І щодо виключення пункту 3 з частини першої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України;
 • пункту 2 розділу ІІ відповідно до якого адміністративні справи провадження у яких не було відкрито були передані до відповідних судів, які мали здійснювати їх розгляд у порядку цивільного судочинства“.

Окрім того, суд визнав неконституційним пункт 2 частини першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України від 18 лютого 2010 року № 1691–VI.

Отже, положення Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами“ від 18 лютого 2010 року № 1691–VI та Цивільного процесуального кодексу України, що визнані неконституційними, втратили чинність з 09.09.2010 р. – з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення №19-рп/2010, яке є обов’язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене.

Детальний аналіз цієї очікуваної та прогнозованої події з урахуванням позитиву та негативу буде згодом на підставі реальних фактів, а поки інформую, що діти війни знову можуть подавати до судів загальної юрисдикції адміністративні позови про відновлення їх права на отримання 30% надбавки до пенсії, які були актуальні у січні - на початку лютого 2010 р.

За подання такого позову слід сплачувати судовий збір в розмірі лише 3.40 грн.

Другий секретар Київської міської ПО партії дітей війни
Валентин Сміхун

Источник: Сайт СПУ


Tags: Официоз
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment