КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Соціалістична партія України різко засуджує безвідповідальні дії обох сторін

ЗАЯВА Політвиконкому СПУ: "Закликаємо політиків та керівництво держави утриматися від дій, які можуть привести до введення надзвичайного стану"
Ситуація в Україні вкрай дестабілізована і остаточно набуває катастрофічних для держави обрисів. Влада виявилась не спроможною мирним шляхом забезпечити конституційний порядок у державі, а парламентська опозиція втратила вплив на збереження мирного характеру народного протесту. Численні заклики до початку конструктивного діалогу спрямованого на розв’язання кризи, котрі лунали як в Україні так і за її меж, не були почуті!

Соціалістична партія України різко засуджує безвідповідальні дії обох сторін.

Поставивши власні політичні амбіції вище інтересів українського народу, влада та парламентська опозиція фактично підштовхнули суспільство до кровопролиття та людських жертв.

Сьогодні для урегулювання протистояння вже не достатньо переговорів між представниками влади та парламентської опозиції. Україна потребує повернення ситуації у правове поле. Враховуючи, що згідно положень ст. 102 Конституції України Президент України є главою держави, гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, саме він має персонально та негайно розпочати загальнодержавний діалог з українським суспільством та усіма його складовими. Його результатом має стати поступова передача влади у державі українському народу та реалізація принципу народовладдя!

Для невідкладної нормалізації ситуації необхідно здійснити наступні кроки:

-​ негайна відставка діючого Уряду;

-​ формування на перехідний період Уряду народної довіри не за партійною приналежністю до парламентської більшості чи опозиції, а за професійними якостями;

-​ проведення дострокових парламентських виборів за відкритими партійними списками.

-​ повернення до Конституції України в редакції 2004 року з наступним запровадженням парламентсько-президентської форми правління, розвитком місцевого самоврядуванням і ліквідацією ланки держадміністрацій;

У іншому випадку подальша ескалація конфлікту достеменно призведе до громадянської війни, що поставить під загрозу українську державність!

Закликаємо політиків та керівництво держави утриматися від дій, які можуть привести до введення надзвичайного стану.

У нинішній критичній ситуації будь-яке подальше гаяння часу є вбивчим для України та неприпустимим!

Лідер Соціалістичної партії України

Петро УСТЕНКО

Источник

Tags: Киев, Официоз
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments