КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Это такой он - путь в Европу?

Фото (c) Владимира Волосюка г.Хмельницкий-ноябрь-2013. Путевые заметки

Можна по різному оцінювати ситуацію, яка склалася в Україні наприкінці 2013 року. Силовий розгін демонстрантів на Майдані, травмовані люди, засідання місцевих рад, повалені пам’ятники, розтрощені вікна та двері, понівечені автомобілі, блокування державних будівль та транспортних артерій, барикади та заклики, круглі столи і прес – конференції, суди, заяви політичних партій, реакція міжнародної спільноти...

А ще заклики “Схід і Захід разом”, розмальовані фарбами та обклеєні листівками офіси, підприємства та чисельні надписи на них, частина яких за своїм смисловим навантаженням балансують на грані здорового глузду і навіть носять погрозливий характер. Так закінчувався рік минулий. І так саме розпочав свою ходу 2014 рік.

Не залишилась осторонь від цих громадсько-політичних процесів і Хмельниччина. Звісно в зрівнянні з масштабними подіями у Києві мова навіть не йдеться. Але деякі зухвалі прояви (випробуванні у столиці) знайшли своє місце і на Поділлі.

Так, у грудні в Хмельницькому було здійснено напад на офіс народного депутата України від КПУ О.Борити. Виламані двері та розписані стіни і понівечена табличка приймальні – ось не весь підсумок цього нападу.

З різницею в кілька днів у ночі вандали “завітали” і до партійного офісу Хмельницького обкому Соцпартії України. Результатом цього “відвідування” стало зірвання партійного прапору та партійних табличок, понівечення табличок громадських організацій СМС, “Дітей війни”, “Жінок України за майбутнє дітей”. Мабуть нападникам цього було замало і на початку 2014 року вони вирішили “посилити” свою роботу зробивши чергову вилазку в святкові дні. На цей раз офіс СПУ був розмальований неонацистською символікою та зроблений надпис “На гиляку!”.


Фото008Що це, “забави” чи реальні погрози? Нетерпимість до іншої думки та спрямовані дії на розпалювання ворожнечі між громадянами? І, нарешті, кому це вигідно?

До речі, в обох випадках Хмельницький ОК СПУ звернувся до правоохоронних органів, які повинні надати правову оцінку зухвалим діям новітнім вандалам.

Фото010"Зухвальство як шлях до Європи?"

Прес-служба Хмельницького ОК СПУ

Tags: Вандалы
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments