КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

План действий команды социалистов Березовского района

Передвиборча программа  Березівської організаціїї Соціалістичної партії України
(Проект) 

Рівноправність, соціальна справедливість,  благополуччя та впевненість громадян у завтрашньому дні – мета і смисл діяльності Соціалістичної партії України. Майже перманентні нестабільність і хаос у державі, незахищеність пересічного Громадянина  представників малого та середнього бізнесу від свавілля  чиновництва, сусідів, правоохоронців набуло хронічного та загрозливого характеру.

         На протязі майже двадцяти років декларативної незалежності до такого стану призвела влада Кравчука, Кучми, Ющенка, Лазаренка, Тимошенко та їх сатрапів    на місцях при майже повному неспротиві з боку українців. Це також стало слідством боротьби олігархічних кланів між собою за власність та владу. Змінюючи один одного при владі, вони використовують довіру людей, стаючи соціалістами за пару місяців до чергових виборів. Їм поки що вдається оббріхувати істиних патріотів і захисників простих людей – соціалістів.

         Зробити владу прозорою, підконтрольною громадам, повернути її обличчям до людей – ось головний мотив діяльності соціалістів.

         З цією метою за основу в діяльності соціалістів у Березівському районі вважаємо здійснити такі кроки:

1. Рішуче ставати на захист конституційних прав та свобод, життєвонеобхідних для населення перед беззаконням та свавіллям  чиновництва всіх рівнів.

Захист інтересів простого люду – серцевина діяльності СПУ у Березівському районі.

а) Виходячи з того, що район сільськогосподарський, і основна маса населення є власниками земельних та майнових паїв, враховуючи гіркий досівд попередніх років, більш ефективно задіяти районну спілку захисту прав цих власників, спираючись на ініциативу власників цих паїв.Домагатися повного розрахунку з ними орендарями у повній відповідності до   діючого законодавства у розмірі не менше  3% від вартості земельних та майнових паїв.

б) Використовуючи депутатський корпус всіх рангів, ініциативу громадських організацій домагатися від всіх владних структур  неухильного дотримання  існуючого законодавства та його спрощенню в забезпеченні необхідних умов для діяльності малого та середнього бізнесу, як базису для економічного зростання, створенню нових робочих місць.

в)  В повній легалізації бізнесу бачимо запоруку та резерв надходження коштів у бюджети місцевих Рад, соціальних  гарантій для працюючих.

г)  Побори з боку чиновництва та правоохоронців  залишаться в минулому. Відшкодовування  у фонди, на благодійництво – тільки у добровільному порядку, по велінню серця, а не спонуканню чиновника.

д)   Тільки соціалісти спромоглися взятися за важку справу  - відстояти права „Дітей війни”. Не маючи влади в центрі -  пішли в суди. Ті, хто нам не повірив  - тепер жалкують, адже при нашому сприянні через суди десятки представників цієї категорії отримали часткову надбавку до пенсії.  Доб'ємося повної виплати для всіх 3000 „Дітей війни” нашого району.

е)  Вимагати від органів державної виконавчої влади щорічну виплату працівникам бюджетних закладів кошти на оздоровлення,  преміювання та комунальних послуг у повному обсязі та у встановлені Законом терміни.  Відстояти вчителів від зазіхань  опричника у 2009р.  -  будемо відстоювати і далі.

ж)  Забезпечити права ветеранів  та інвалідів на безкоштовний проїзд у транспорті місцевих маршрутів.  Ми єдина політична сила, яка це питання намагалась відстояти  у 2009р. Тоді не вдалось. Ми будемо у владі – гарантуємо. 

 

2.   В житлово –комунальному господарстві :

 

а) Через  депутатів,  обраних в ради всіх рівнів нашого району ініціювати питання щодо максимальної частки витрат громадян на оплату ЖКХ,  яка б не перебільшувала  15% сукупного доходу сім'ї.

б)  Відстояти пільги, щодо оплати комунальних послуг для сільської інтелегенції (вчителі, медики, культпрацівники).

в)  Будемо клопотати при умові стабільності в державі про:  

  -  будівництво підвідних газових мереж до населених пунктів: Вікторівка, Степанівка,  Виноградне,  Демидове, М.Олександрівка,  Чижове, Жовтнівка, Заводівка;

  -  будівництво та ремонт водних мереж у населених пунктах: Роздол, Ланове, Анатоліївка, Антонівка, Маринове, Демидове, Заводівка;

 -  ремонт місцевих районних шляхів до населених пунктів: Кудрявка, Ч.Володимирівка,  Ряснопіль, Петрівка, Ульянівка,Основа, Маринове, Балайчук, Карнагорове, Зеленопілля;

  - ремонт шкіл: Кудрівка,  Ряснопіль, Петрівка, Демидове.

  - ремонт  Будинків Культури: в Ряснополі, Розківті, Основі, Маринове;

  - ремонт   та відновлення дитсадків у селах: Котовське, Ряснопіль, Демидове, Заводівка, Раухівка.

3. Владу в районі – під контроль народу. 

Коли ви останній раз заслуховували звіт сільського голови не менше одного разу на рік? Фантазія?! А ми це зробимо доброю звичкою, як прописано в Законі.

а)забезпечимо чіткий прозорий механізм звітування влади всіх рівнів перед своїми громадами.

б) Обов'язкове друкування в районній газеті результати голосувань депутатами щодо  всіх важливих питань стосовно життєдіяльності виборців.  Раніше більшість депутатів, яких ви обирали, чинили цьому супротив. Батьківщина повинна знати своїх героїв!  Ми цього не боїмось!

г)  Раухівчани! Проблема ващого територіального устрою, яка брутально не надавала вам права повноцінно розвиватися  через злочинне її „вирішення” дванадцять років назад стала і нашою проблемою. Ви найкраще в районі показали свою громадську свідомість. Ми єдині послідовно відстоювали ваші права на свою територію, не змінювали позицію, не пристосовувались під можновладців.  Ви будете мати і кордони і територію і надходжєння в бюджет.

д) Безкомпромісно  викривати   корупцію, бюрократизм, владу приземляти до людей.

 Заключення.

 

Тільки при вашій вірі і допомозі,  ми не тільки будемо відстоювати ваші права біля трибуни – ми будемо в змозі виконати те, що накреслено в цій програмі дій на пять років. Прикладів послідовності в словах і діях соціалістів району більш ніж достатньо. 

Ми були єдині в районній та сільських Радах,  які звільнялись від пристосуванців. Так буде і надалі. Ліберально – буржуазні експерименти заводять світ в глухий кут. Всесвітня криза – яскравий доказ цьому. І це відчула кожна сімя. Соціально – орієнтована економіка  без необхідного впливу олігархів  - ось наша мета.

Робили і будемо робити те, що потрібно людям. Це – державний підхід. Це потрібно не нам, це – вимога часу, це потрібно Україні, району, прийдешнім поколінням

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments