КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Будни одной из команд социалистов Одесщины

    Немає в нашій країні такої політичної сили , такої партїї, лідери якої, особливо перед виборами , не били б себе в груди запевняючи що душу віддали б задля щастя простого люду А для селянина-годувальника то вже ладні й небо прихилити .
  Плескати дурно язиком для тих в кого він добре підвішаний, то не важка справа.
Не порівняти ту роботу з щоденною працею селянина. З працею яка не припиняється ні влітку, ні взимку, забирає сили, здоров'я. Працею, яка оцінюється копійками, а іноді не оцінюється взагалі. Селяни давно зрозуміли що звертатись за допомогою до тих хто багато обіцяє то марний клопіт. Вибори пройшли і про селянина забуто.
  Тому звертаються до тих хто не обіцяє дурно, а допомогає не вимагаючи натомість нічого. Вони звертаються до соціалістів. Громадська приймальня Березівського осередку працює щоденно, круглий рік . На відміну від приймалень інших партій існуючих в районі , двері яких прикрашкають міцні замки . Зникають ті замки перед виборами . Це вже стало звичним. Тягнуться люди до приймальні соціалістів зі своїми бідами та проблемами. Впевнені що тут їм допоможуть.
Фотоархив: "Что есть истина?"

  Наразі активісти районної організації на чолі з першим секретарем Васильєвим С.І. Намагаються вирішити проблему жителів трьох сіл району Михайло- Олександрівки, Демидового та Ряснополя.  
  Жителі цих сіл вже кілька років здавали молоко від своїх корівок , Троїцькому молокозаводу. До червня минулого року, розрахунки з селянами відбувались постійно, а потім припинились . Взагалі за три місяці 2ОО9 року молокозавод заборгував жителяи цих сіл більше ніж вісімдесят тисяч гривень. Закупівля проводилась через посередників з якими Троїцький молокозавод склав письмові домовленості. Безпосередньо з виробниками продукції неяких домовленостей складено небуло. Загально відомо що на селі з заробітками біда Основна маса населення намагається вижити за рахунок свого господарства . Щоб отримати якийсь зиск від корови треба два роки утримувати її дурно. Тратити на неї час сили і кошти. Потім потрібно примудритись щоб якось відірвати від сім'ї кілька літрів молока і здати на молокозавод бо копійка при теперішніх селянських статках потрібна дуже. Жителька села Михайло-Олександрівки Безшляга Юлія Аркадіївна мати трьох неповнолітніх дітей . Вона та її чоловік роботи не мають. Єдина надія на корівку.
Тож обурення жінки цілком зрозуміле . Крім неї в цьому селі ще шіснадцять сімей чекають на розрахунок.

   В Ряснополі своїх грошей чекають сорок вісім сімей, в Демидовому- двадцять п'ять . Представники цих сіл звернулись за допомогою безпосередньо до Сергія Івановича. Васильєв з'ясував що за цей час керівництво молокозаводу змінилось. При особистій розмові новий директор пояснив зоборгованість важкою для заводу ситуацією що пов'язана з економічною кризою. Від богу не відмовився навіть пообіцяв повернути його та коли це станеться сказати не зміг. Сергій Іванович як депутат райради, подав запит на ім'я голови райради Шимко В.Ф. Та голови Березівської РДА Кухтика С.В.
  В письмовій відповіді на його запит було зазначено “ ....вирішення даного питання відноситься до компетенціі суду у сфері цивільно- правових відносин.”  Представники трьох сіл при допомозі членів СПУ склали заяви до суду, митної інспекції та до прокуратури. До цього часу відповідей на заяви не отримано. На ряду з іншими , ця проблема була висвітлена Сергієм Івановичем в одній з програм загальноукраїнського каналу ОК. Вирішення питання по виплаті Троїцьким молокозаводом заборгованості селянам, ще не завершено. Та вже зараз зрозуміло що незабаром люди отримають належні їм кошти. Це поза сумнівом , оскільки за справу взялись люди котрі доводять всяку справу до кінця і не дають пустих обіцянок. Населення району мало змогу впевнитись в цьому не одного разу. Коли почалась робота над задачею яку поставила держава не виплативши надбавки до пенсій людям які відносяться до категоріі “ діти війни”.

"Дети войны"
"Скрытая камера" Команды-777

Соціалісти віднеслись до цієї справи серйозно і відповідально . Тоді як представники деяких лівих сил мало того що не допомогали але й намагались підірвати авторитет СПУ, запевняючи людей що соціалісти забивають народові голову аби чим, заради свого рейтингу, і зиску з тієї справи буде нуль. В свідомості деяких березівчан на віки вкорінилась віра в те що одна з таких партій завжди буде “ розумом , честю , совістю нашої епохи “ Повірили представникам тієї партії , не звернулись з заявами до пенсійного відділу , до суду .
  Тепер коли завдячуючи енергійним діям членів СПУ та їхньому лідерові , в районі почались масові виплати заборгованостей дітям війни, недовірливі приходять до громадської приймальні з вибаченнями та проханнями про допомогу. Паралельно з роботою над цими питаннями ведеться робота над проблемою приватизації присадибних ділянок. Питання доволі не просте, обтяжене ще й тим що землевпорядники сільских рад зібравши з жителів кошти належні для виготовлення відповідної документації, здали їх в обласні організації землеустрою , не склавши при цьому письмових домовленостей. Вже більше двох років люди чекають на технічну документацію яка засвідчила б іхнє право власності на присадибні ділянки. Та паперів не має як і грошей. Це чималий шмат роботи але як сказав Сергій Іванович “ Добряче прийдеться попрацювати, та нам не звикати. Упораємось.”
Соціалісти Березівщини вважають що їм неабияк поталанило з лідером . Він є тією рушійною силою , тим вічним двигунои що спонукає однопартійців до добрих справ. Енергійний, гомінкий, напористий, він постійно в русі сам і іншим не дозволяє розслаблюватись. Віддається партійній роботі на сто відсотків і того ж вимагає від однопартійців.
  Його старенькі “Жигулі” невтомні як і господар , мчать польовими дорогами добираючись в найвіддаленіші куточки району. Іноді в дорозі , заради економії часу , проводяться наради. Сергій ніколи не їзде на зустріч з селянами сам. Його завжди супроводжують активні члени партії. Жителі району добре знають і це авто і його господаря. З добрим гумором прозвали це авто “Швидкою , соціальною допомогою” .
  Ще здалеку побачивши починають гуртуватись, готуючись до приємної розмови. Довіра з якою люди відносяться до членів районної організації СПУ та її керівника, обумовлена не пустими обіцянками та гарними слівцями, а щоденною рутинною працею. Спілкуванням з усіма верствами населення не зважаючи на соціальну і партійну принадлежність.

                                                     Любов Шишацька

 село Ставкове

Село Ставковое. Слева-Сергей Васильев, По-центру (записывает адрес "Команды777) - Любовь Шишацкая, журналист и социалистическая Интернет-команда села Ставковое.   Даааалекоооо не все!


Вот у себя в фотоальбоме  нашел. Решил поставить дополнительно.
Информационно-аналитический бюллетень "Бумер@нг" - подспорье для активиста и журналиста.

Tags: Прямая речь
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 4 comments