КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Народные депутаты ушли готовиться к Новому году...

Петро УСТЕНКО: "Депутати пішли готуватися до Нового року, залишивши країну без бюджету і на межі громадянського протистояння". «Сьогодні, 20 грудня, відбулось останнє у цьому році засідання Верховної Ради України, на завершення якого Голова Володимир Рибак привітав усіх з наступаючими Новим Роком та Різдвом Христовим: "Бажаю гарного настрою, любові, щастя, енергії і нових звершень на благо українського народу"... Як зрозуміти таке побажання в умовах, коли в країні не прийнятий бюджет, коли одна частина народу стоїть на майданах по один його бік, а інша — по другий, коли люди непевні у своєму майбутньому?! І як зрозуміти депутатів, які «щільними рядами» вирушили відпочивати? Аж до 14 січня, хоча, згідно з постановою Кабміна, пересічнам громадянам відпочивати належить до 8 січня…

Зрозуміло, що у опозиції буде «діло» — збирати людей на майдани. А ось що робитиме парламентська більшість? Що робитимуть, до речі, комуністи? В руках Комуністичної партії України сьогодні була унікальна, я би сказав, історична можливість здійснити відставку Кабміну, щоб сформувати уряд народної довіри. Але вони відмовились, прикрившись тим, що «не можуть і не будуть голосувати спільно з вандалами, націоналістами, неофашистами, олігархами, які працюють на інтереси США і Заходу, рвуться до влади для встановлення в країні фашистського режиму». То чиї інтереси реально зараз відстоюють комуністи?

Так, за акти вандалізму, які були вчинені членами профашистської організації «Свобода», у європейських країнах люди несуть карну відповідальність. Але у тих же європейських країнах за стіл переговорів сідають політичні діячі з діаметрально протилежними поглядами — заради народу і злагоди в суспільстві.

Соціалістична партія України знову закликає владу і опозицію, всі політичні і громадські організації об’єднати свої зусилля з метою повернення суспільства в правове поле та його консолідації. Ніхто не може — і не має права! — вирішити наші внутрішні проблеми окрім нас самих. Корінна причина суспільного конфлікту полягає в протилежних інтересах крупного бізнесу (що є українською владою та парламентської опозиції) і всього населення країни. Це є закономірний наслідок узурпації влади — брутальної фальсифікації Конституції України, здійсненої у 2010 році.

Позиція СПУ у цьому питанні незмінна: владу, яка має базуватися на самоуправлінні місцевих громад, необхідно повернути народу. Треба повернутись до парламентсько-президентської форми правління та провести дострокові парламентські вибори за відкритими партійними списками. Чинний уряд має бути розформований та створений уряд народної довіри, предметом діяльності якого найперше стануть питання бюджету соціальної сфери, захисту інтересів людей на основі розвитку власного виробництва. Лише тоді, коли влада знаходитиметься під контролем народу та залежатиме від кожного громадянинанина, ми зможемо перетворити Україну в справді демократичну, соціальну державу".

Лідер СПУ Петро УСТЕНКО

P.S. от "Команды777"

Ко всему мы привыкли за многие годы, ну, а если вдуматься в ситуацию, посмотреть со стороны:
Народные избранники, несмотря на нестабильность социально-полиической ситуации в стране, несмотря Майданы с двух сторон, на  кризис, отсутсутвие бюджета, ушли готовить оливье к Новому году....
Бросив на произвол, как своих избирателей, так и Президента и Правительство в такое непростое время....
Как в той песне: Я НЕ ЗНАЮ ДРУГОЙ ТАКОЙ СТРАНЫ...
НЕУЖЕЛИ это мы ИХ выбрали?...ЗВЕРНЕННЯ Політвиконкому СПУ до Президента, голови ВР, РНБО та до лідерів політичних сил України

Події, що відбуваються нині в Україні, зокрема, в столиці, були прогнозовані. Їх причини і очікувані форми неодноразово аналізувалися керівними структурами партії, зокрема, ХІХ з’їздом СПУ, Політрадою та Політвиконкомом.

      Корінна причина суспільного конфлікту полягає в протилежних інтересах крупного бізнесу (що є українською владою) і всього населення країни. Зміст цих протиріч викладений в Програмі СПУ, схваленій 12 жовтня ц.р. Там же визначено і спосіб подолання цього конфлікту, найперше через зміну системи влади.

( Продолжение )
Tags: ВРУ, Киев, Противостояние
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments