КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Построить Европу в Украине, а не попрошайничать в Европе. Мнение из соцсети Фейсбук


Євромайдан. Я за! Але з кожним днем його "переможного стояння" виникає все більше питань і, вибачте, все більше злості. Так, саме злості до тих, хто, хоч і формально, є сьогодні його очільниками.

Починаю із запитання. Щойно створена Громадська рада майдану і ви, лідери опозиції, вважаєте, що головне завдання майдану -побудувати барикади, утримати територію, мобілізувати нові загони митингарів, нагодувати іх і потішити світ картинкою про те, як гарно організовано побут на майдані і його оборону? А, забув, ще треба організувати виступи співаків і добитись покарання винуватців побиття і дочекатись (можливої) відставки уряду? Чекати, чекати, чекати коли хтось щось вирішить, щось зробить, кудись поведе? А може годі вже так тупо і бездумно розтринькувати час і "енергію мас"? Може пора вже цю енергію, чи хоча б частину її, пустити в інше русло, в мобілізацію не фізичних тіл, а в мобілізацію інтелекту нації?

Адже ви знаєте, що країна знаходиться на грані єкономічного, фінансового колапсу! Знаєте, що більшість дій нинішньої влади, "шарахання" від Європи і МВФ, до Росії і Китаю викликано її неспроможністю вивести країну, її економіку з тієї патовоі ситуації в яку вона ж її і завела! А ви готові запропонувати механізми, хоч поступового, виходу країни з цього стану? У вас є ліки,які дозволять вижити і стати на ноги нині смертельно хворій економіці України? Я переконаний, що ні!

Чи ви вважаєте, що вирішення проблеми політичної кризи миттєво, одним порухом чарівноі палички, зробить Україну квітучою, економічно незалежною і самодостатньою? І це відбудеться тому, що хтось з вас стане президентом, хтось прем'єром, а хтось - спікером? А з чим, з якою програмою ви прийдете у владні крісла?

Майдан і ви повинні запропонувати оперативну і ефективну програму дій по зупиненню катастрофічного сповзання України в дефолтну прірву. У вас для цього є всі умови! На боці майдану величезна кількість людей науки, людей творчого розуму, професіоналів своєї справи, від організації банківського бізнесу до облаштування комунального господарства і відродження виробничої сфери, постановки культурної складової нації на службу процесу відродження нашої красуні Украіни.

Чому ви не "мобілізуєте" інтелект нації, чому оперативно не створите кризові робочі групи з напрацювання реальних програм по вирішенню найбільш актуальних проблем, що стоять перед державою? Напрацювати ці завдання, розписати іх на оперативні, на середньо перспективні і дальні.

Дайте народу чітке бачення того, що нам разом треба зробити, щоб дійсно побудувати Європу в Україні і пройти дорогу до цивілізованоі Європи не жебракуючи, а з гордо піднятою головою!

Переформатуйте свою свідомість з однієї "мобілізації" на іншу "мобілізацію", об'єднайте розум нації і дайте народу програму "мінімум" і програму "максимум". А ще, головне, донесіть ці програми до свідомості людей і не тільки тих, що на майдані...


Фейсбук
Александр Афонин
Tags: Власть и опозиция, Киев, Социальные сети, Фейсбук
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments