КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Выход из кризиса должен быть исключительно в правовом поле

Фото сайта Вчора у Києві та в багатьох містах України сотні тисяч громадян вийшли на вулиці за покликом серця, бо більше не в змозі терпіти кричущу несправедливість у суспільстві. І це – реальний крок до запровадження істинного народовладдя в Україні. Натомість політики з різних таборів використовують це щире народне волевиявлення в своїх цілях, розігруючи власний сценарій та підштовхуючи людей на необдумані дії. І зовсім не випадково мирні демонстрації, на які, згідно Конституції, має право кожний громадянин України, супроводжуються провокаціями. Як з боку влади, так i з боку опозиції.

Черговою провокацією стало повалення пам`ятникa Володимиру Леніну на бульварі Шевченка у Києві молодиками у масках на обличчях. Спочатку оппозиція відхрестилась від цього, але згодом народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко підтвердив, що саме його політична сила причетна до повалення монумента. Але що за цим стоїть – бажання знищити символ минулої епохи, вияв юнацького екстремізму чи хтось вирішив спровокувати конфлікт? Бо, як прокоментував акт вандалізму лідер СПУ Петро УСТЕНКО, «воювати з артефактами історії можуть лише провокатори або недолугі політикани».

«Усі сподівання про початок формування Великоi української політичної нації поставленні під загрозу. Кому це вигідно? Аж ніяк не українському суспільству, котре турбує питання бідності та безробіття, корупції у владі та відсутність реального народовладдя. Від самого початку громадського супротиву складалось таке враження, що, так звані, "опозиційні лідери" й гадки не мають, як потрібно діяти і до чого варто закликати громадськість. А тому сьогодні, як ніколи, актуальним залишається питання об`єднання суспільства та повернення ситуації у правове поле," – підкреслив Петро Устенко.

На думку соціалістів першочерговими кроками виходу країни із кризи мають бути:

Притягнення до відповідальності винних у протиправних діях правоохоронних органів 30 листопада та 1 грудня.


 1. Забезпечити повернення держави до парламентсько-президентської форми правління.

 2. Здійснити відставку Кабміну та сформувати уряд народної довіри.

 3. Провести дострокові вибори парламенту.

Прес-служба СПУ

Tags: Официоз
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments