КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

О роли СПУ в современных условиях и задачах на местных выборах

Про роль і місце СПУ в умовах сучасного українського суспільства та завдання партійних організацій щодо участі у виборах депутатів Верховної Ради АРК, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010р.

Резолюція XVI позачергового з’їзду Соціалістичної партії України від 24 липня 2010 року
Позачерговий XVI з’їзд партії констатує - в Україні завершилась зміна суспільного ладу, утвердилися засади олігархічного капіталізму з усіма характерними ознаками протистояння людей найманої праці та роботодавців.

На нинішньому історичному відрізку, коли відбулося злиття капіталу і влади партія повинна дати відповідь на питання соціал-демократичного змісту, а саме:

 • як у капіталістичній державі добитися соціальної справедливості?
 • як закласти передумови для побудови соціалістичного суспільства?

Відповіді на ці запитання лежать у сфері впливу партії на ключові питання: влади, зайнятості населення і власності. Від глибини впливу на них, в першу чергу, залежить підтримка Соціалістичної партії України виборцями, а значить і реалізація наших програмних засад.

Враховуючи викладене Соціалістична партія України ЗАЯВЛЯЄ:

1. Ми стоїмо на захисті прав і свобод людей, тому боремося за владу, яка дає змогу реалізувати програмні засади партії.

2. Як партія, що сповідує принцип соціальної справедливості і захисту людей найманої праці, будемо добиватися, щоб закони, які регулюють трудові відносини, повністю враховували інтереси тих, кого вони стосуються - трудівників і ветеранів праці, не допускаючи збільшення тривалості робочого дня, підвищення пенсійного віку тощо.

3. Розуміючи, що сьогодні реальною владною силою в Україні є ліберальні партії, що виражають інтереси крупного бізнесу. Ми можемо співпрацювати з ними лише в тих напрямках, які відповідають інтересам більшості людей, пропонуючи альтернативні проекти вирішення злободенних проблем, таких як зайнятість населення, збільшення питомої ваги заробітної плати в собівартості продукції, боротьби з корупцією, розвиток підприємництва та кооперації, агропромислового комплексу та інших галузей економіки, житлово-комунального сектору та різних напрямків в соціальній сфері.

4. Соціалісти переконані в тому, що подолати вплив світової фінансово-економічної кризи, підсиленої наслідками бездумних економічних перетворень в Україні впродовж попередніх років незалежності, можливо лише за рахунок розвитку вітчизняних галузей економіки.

5. Ми і надалі будемо боротися проти перетворення землі сільськогосподарського призначення в товар, добиватися втілення нашої концепції земельних відносин, зокрема, запровадження закону про право оренди землі як предмету застави, забезпечуючи виняткове право на землю українського народу.

6. Ми будемо домагатися, щоб впродовж ближчих років і на перспективу державою створювалися умови для розвитку підприємництва, як одного з важливих напрямків забезпечення зайнятості людей.

7. Соціалісти всіляко сприятимуть становленню сучасного кооперативного руху, допомагаючи ініціаторам підбирати людей для такої справи, підтримуючи їх можливостями місцевих органів влади, запроваджуючи кращий вітчизняний і зарубіжний досвід, пропагуючи успіхи кооперативів.

8. Партія докладатиме усіх зусиль для подолання найбільшого зла – корупції, добиваючись запровадження декларації доходів і витрат усіх чиновників та членів їх сімей, введення диференційованого оподаткування доходів і майна.

9. Нашою постійною турботою є і будуть ветерани війни і праці, діти війни, соціально незахищені верстви населення, молодь і жінки. В цьому відношенні зміцнимо зв’язки з відповідними громадськими організаціями (в першу чергу створеними за нашої ініціативи) і рухами, профспілками з політичними партіями, найперше з партією «Дітей війни».

10. Соціалістична партія України незмінно відстоюватиме потребу зростання ролі місцевого самоврядування, найважливішої умови децентралізації влади та її демократизації, розмежування бізнесу і влади. Партія саме таким бачить шлях впровадження європейської моделі управління, єдино ефективної для України. В цьому напрямку ми бачимо вдосконалення конституційних норм і законодавства, вважаємо принциповою справою захист Конституції України.

11. В сфері зовнішньої політики соціалісти залишаються переконаними прибічниками рівноправних взаємовигідних стосунків з Росією та іншими країнами СНД. Розуміючи перспективність європейського вибору, переконані в тому, що розраховувати на членство в ЄС та партнерські стосунки з іншими країнами заходу Україна може лише при запровадженні європейських стандартів демократії. Виходимо з того, що Україна має увійти до Європи не бідним родичем, а сучасною суверенною державою, якій є що запропонувати Європі та світу, в тому числі в справі розв’язання глобальних проблем голоду та потепління, безпеки та співробітництва, привносячи усвідомлення необхідності політичного регулювання світового ринку.

12. Соціалісти всебічно сприятимуть переходу України на сталий шлях розвитку, за якого органічно узгоджується соціально-економічне зростання із захистом довкілля та послідовно підтримуватимуть в цьому напрямку діяльність екологічної громадськості.

13. Будучи однією з небагатьох партій, існування яких збігається з віком сучасної України, соціалісти завжди сприяли творенню громадянського суспільства. Ми продовжимо діяльність в цьому напрямку.

Соціалістична партія України грала і буде грати у житті народу і держави ту роль, яка відповідає сутності партії, що стоїть на засадах суверенної України, соціальної справедливості, прав та свобод кожної людини.

Затверджено на XVI позачерговому з’їзді СПУ
24 липня 2010 року

Официальный сайт СПУ

Tags: Официоз
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments