КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

О.Мороз: з багатьох напрямків наша діяльність буде опозиційною

"Політична позиція СПУ цікавить багатьох, тому в резолюції з'їзду ми записали: з партією влади ми співпрацюємо тільки з тих питань, які стосуються захисту інтересів людей і які передбачені в нашій програмі.

Це боротьба з корупцією, захист земельних інтересів країни і трудового законодавства від перекручень у вигляді нового Трудового кодексу і так далі", - сказав почесний лідер СПУ О.Мороз. Про це ІМК повідомили у прес-службі політичної сили.
Якщо дії влади в даних сферах будуть відповідати нашим принципам, то ми станемо їй допомагати. Якщо ні, то ... самі розумієте.
Наприклад, ми виступаємо категорично проти продажу землі, хоча розуміємо, що Адміністрація Президента сьогодні займає прямо протилежну позицію. Ми за посилення місцевого самоврядування і проти відміни конституційної реформи 2004 року. У цьому ми принципово розходимося з деякими людьми у владі" - додав політик.
За словами Почесного лідера СПУ, «ми збираємося співпрацювати не з однією партією, а з усіма. Я за конструктивізм у політиці. З багатьох напрямків наша діяльність буде опозиційною, проте необхідні, на наш погляд, кроки влади ми станемо підтримувати.

Джерело:  ІМК

Tags: Власть и оппозиция
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments