КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

О.Мороз: з багатьох напрямків наша діяльність буде опозиційною

"Політична позиція СПУ цікавить багатьох, тому в резолюції з'їзду ми записали: з партією влади ми співпрацюємо тільки з тих питань, які стосуються захисту інтересів людей і які передбачені в нашій програмі.

Це боротьба з корупцією, захист земельних інтересів країни і трудового законодавства від перекручень у вигляді нового Трудового кодексу і так далі", - сказав почесний лідер СПУ О.Мороз. Про це ІМК повідомили у прес-службі політичної сили.
Якщо дії влади в даних сферах будуть відповідати нашим принципам, то ми станемо їй допомагати. Якщо ні, то ... самі розумієте.
Наприклад, ми виступаємо категорично проти продажу землі, хоча розуміємо, що Адміністрація Президента сьогодні займає прямо протилежну позицію. Ми за посилення місцевого самоврядування і проти відміни конституційної реформи 2004 року. У цьому ми принципово розходимося з деякими людьми у владі" - додав політик.
За словами Почесного лідера СПУ, «ми збираємося співпрацювати не з однією партією, а з усіма. Я за конструктивізм у політиці. З багатьох напрямків наша діяльність буде опозиційною, проте необхідні, на наш погляд, кроки влади ми станемо підтримувати.

Джерело:  ІМК

Tags: Власть и оппозиция
Subscribe

promo komanda777 april 23, 10:00 1
Buy for 1 000 tokens
Иллюстрация здесь Каждый из нас владеет бессметным сокровищем – целым миром. Каждый человек может сказать – это мой мир! И это абсолютная, правда. Потому что, то что мы видим, что знаем об окружающей нас реальности и является нашим миром. Процесс формирования мировоззрения и миро…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments