КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

ЖУРАВЕЛЬ НАД ЛИМАНОМ

ОСНОВНАЯПерший дзвінок в Лиманській в школі-інтернаті зібрав найвірніших друзів. Серед них не тільки вчителі, учні, батьки, але й давні благодійники з Соціалістичної партії України.
Коли директор закладу О.О.Березюк представляв дітям гостей, то найгучніші оплески вони подарували «дяді Васі» -
першому секретарю райкому СПУ В.Д.Сулімі.11Василь Дмитрович давно цікавиться життям найстарішого в області інтернату. Ще до свого секретарства він дарував діткам спортінвентар, інші потрібні інтернатові речі, відгукувався на всі запрошення педагогів. Ніколи не приходив з порожніми руками. У цьому його допомагає вже багато років його старий друг – Іван Йосипович Орловський, депутат обласної ради.

19Про нього сказав ще один з гостей лиманської дітвори, другий секретар обкому Микола Васильович Салтановський (На фото лiворуч) наступне:

-          Колись він працював в Єреміївці вчителем фізичного виховання, тому й досі,змінивши рід своєї діяльності, не забуває про те, як прагнув мати хороший спортивний зал, футбольні поля, волейбольні майданчики…для своїх вихованців. Знає, що й досі ці проблеми, на жаль, не вирішені до кінця.

Гості у ці відвідини подарували для юних лиманців спортивну стінку для фізичних вправ, спеціальний одяг. Господарі віддячили віршами, піснями, душевною щирістю.

Дуже зворушливими були перші кроки найменшеньких вихованців по парадній доріжці центральної зали. Малюків зустрічали оплесками.

Ветеран педагогічного колективу А.Седашов, помічник депутата обласної ради О.В.Виноградов в один голос відзначили чудову атмосферу доброзичливості, яку створили в цьому старовинному містечку під віковими акаціями, берестами, каштанами вихователі, вчителі.
Недарма випускники школи-інтернату не втримали сліз, коли на лінійці за говорили про їхній останній «перший дзвінок» у цих стінах.

Школа-інтернат за місцевою традицією називається поетично Журавлем над лиманом. Сусідня друга десятирічка ще з 1970-х також набула метафоричного імя – Лебідь над лиманом. От як шанобливо ставилися до школи попередні покоління. Приємно, що й нині не забувають про високе покликання педагогів, які все своє життя присвячують діткам.

Василь КОЛПАКОВ.

Tags: Образование
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments