КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Олександр Мороз: Я задоволений, що Василь Петрович продовжує цю естафету

Олександр Мороз першим привітав Василя Цушка з обранням Головою СПУ: "Я хотів би у першу чергу привітати Василя Петровича з обранням, а у другу - поспівчувати йому, тому що я знаю, про що говорю. 20 років, як казав поет, "ні дня, ні спокою", як кажуть росіяни, "измученной душе". І це справді так.

І важливо було б сьогодні сказати, що головне не те, щоб у будь-який час не втратити посаду. Це не страшно. Будь-яка посада - це суєтне. Головне - не втратити ім'я. Мені здається, мені вдалося це витримати. А брехні, які наші вороги привносили - вони відпадуть.

Бо я знаю, зустрічаючись сьогодні з людьми по всій України, що мені не соромно дивитися їм в очі, бо я нікого не обдурив, я робив так, як велить совість. І я сьогодні висловлюю задоволення з того, что Василь Петрович - людина, у якої совість справді на першому місці - продовжує цю естафету", - підкреслив Олександр Мороз.

 

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments