КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

СПУ - це не фінансова партія, і ця партія має перспективу

Як повідомили JeyNews в прес-службі Соцпартії України, на прохання журналістів Почесний Голова Соцпартії пригадав моменти своєї діяльності як Голови СПУ, які найбільш запам'яталися:

"Є багато важливих моментів. Я хотів би сказати так: ось зароджується наша партія, 91 рік, ситуація антикомуністична, антісоціалістична, у широкому сенсі, істерично при цьому. І от іде демонстрація тисяч 5 киян по місту, на нас кидають різними предметами, але ці люди йдуть і на наступну демонстрацію наші опоненти політичні говорять: "А ти глянь, їх до біса зібралося тут!" Вони думали, що люди забудуть про все. Ні! І на моє звернення і на звернення оргкомітету про створення партії відгукнулися тисячі і тисячі людей. Це треба було почути - і дзвінки, і листи, і все те, що опрацьовувалося нашими активістами - це був просто рух простесту проти заборони ідеї справедливості", - розповів Олександр Мороз.

"Багато нюансів чорнової роботи, політичної. І все те, що ми робили для того, щоб вести агітацію і прийняти Конституцію всупереч волі Президента. Потім, щоб розкрити очі людям на те, що робиться у суспільстві, і неправда, яка твориться державою. Зокрема, акції "Україна без Кучми", історія з Гонгадзе, "Повстань, Україно!", наші акції проти підвищення тарифів по всій Україні, акції проти несанкціонованої забудови у містах, все те, що було зв'язано з Земельним кодексом і прийняттям його у першій редакції, яку я доповідав. Ми його спочатку обговорювали на засіданні нашого активу, який не дозволив перетворення землі у товар. Стимулювання нами змін до Конституції, щоб підвищити роль місцевого самоврядування і ліквідувати авторитаризм у державі і т.і.", - розповів Почесний Голова СПУ.

"Тобто нам нема чого соромитися у свойї діяльності, і навіть ці випробування, які ми пройшли за останні 3 роки, вони дають підставу говорити, що зберігши ядро тих переконаних людей (а це немало - майже 150 тисяч людей), які готові боротися з ідею, причому це не фінансова партія, де люди працюють за гроші, це партія де працюють за переконанням, я глибоко переконаний - ця партія має перспективу!"

JeyNews

 

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments