КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

          Мовчазні солдати сьогодні  себе захистити не можуть.
                               Це зробимо ми, соціалісти.

     В 90-х роках минулого століття на центральному кладовищі міста Ананьєва було облаштовано невеличкий меморіальний комплекс солдатам, котрі загинули від ран в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

  Було встановлено бетонну стелу з прізвищами воїнів, насипані могили,  облаштовано прилеглу  територію.

За минулі десятиріччя, на жаль, за комплексом ніхто не слідкував і він перетворився , як це не сумно, в смітник, де могили воїнів-визволителів майже зрівнялись з землею, заросли буряном . На могилах воїнів, загиблих від ран, отриманих в битвах Великої Вітчизняної, сьогодні пасуться кози та корови….


   Дізнавшись про цей стан речей, Ананьївська районна організація Соціалістичної партії України взяла на себе обов’язок повністю поновити могили воїнів, привести до ладу стелу, облагородити прилеглу територію.

    «Те, що ми побачили на місцевому кладовищі – це просто жах та наруга над пам яттю тих, хто загинув, захищаючи нашу землю від німецько-фашистських загарбників. На жаль, мовчазні солдати, котрі захистили наше майбутнє і сьогодні лежать на ананьївському кладовищі, а це росіяни, українці, молдовани -  сьогодні вже не можуть себе захистити самі.

І, як виявилось, гідно вшанувати їх пам'ять невдячні нащадки за своїми справами та політичними баталіями просто не бажають. Це неприпустимо і,не зважаючи на величезний обсяг роботи та коштів, необхідні для поновлення меморіального комплексу, наша районна організація взяла на себе обов’язок поновити його та впорядкувати прилеглу територію, стелу, могили.

   Буквально сьогодні, після того як я особисто побачила те, що відбувається на кладовищі з могилами воїнів-визволителів, члени нашої організації разом з молоддю – Спілкою молодих соціалістів почнуть здійснювати роботи по його відновленню . В цьому нам, я впевнена, допоможе і Ананьївська районна рада ветеранів, з головою котрої Тамалюнас В.О. у нас вже є домовленість про взаємодію і міська влада.

    Це й буде наш черговий соціалістичний реальний внесок в справу вшанування тих, хто загинув в роки Великої Вітчизняної війни від ран, захищаючи нашу землю».

Олексiй Нікітін


Tags: СМС
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments