КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Україна НЕ ПОВСТАЛА!


Після перегляду окремих новин щодо сьогоднішніх акцій протесту у м.Київ, та, аналізуючи висловлювання окремих політиків, вважаю необхідним прокоментувати ситуацію щодо акції «Повстань, Україна».
На жаль, мушу констатувати про те, що опозиція «завалила» цю акцію ще до її початку.

По-перше, день для акції вибраний не вдало! Сьогодні у м.Київ проходить День Європи! У вечорі українці будуть вболівати за виступ Злати Огневич на Євробачені. Отже, наповнення інформаційного простору буде не на користь висвітлення опозиційної акції протесту – українці сьогодні бажають побачити інше на ТВ. Тому головна мета акції – «попіаритись» - провалилась з самого початку.

По-друге, не слід очікувати на велику кількість учасників акції. У заявах та вимогах опозиціонерів та організаторів заходу люди не чують та не бачать власного інтересу! Що вимагають сьогоднішні лідери опозиції: відставки уряду Азарова, імпічмент Президенту, прискорити темпи евроінтеграції, тощо. Кожна тверезомисляча людина впевнена – ця акція цих питань не вирішує! Тому більшість наших громадян з байдужістю будуть відноситись до неї – вони не бачать зв’язку між її результатом та власним, практичним інтересом.
По-третє, з тривогою дивлюся на розповсюджену у ЗМІ та соціальних мережах інформацію про «вербування» учасників мітингів від різних політичних сил за гроші! Згадую, як свого часу ми проводили акцію «Україна без Кучми» - в нас навіть і думки не було! про необхідність «скуповувати людей» під знамена, адже люди самі виходили на вулицю за переконання, з вірою у зміни на краще життя! І ця віра давала нам наснагу для подальшої боротьби і рішучих дій. Сьогодні, коли українцю пропонують 200 грн. за те, щоб він постояв з прапором, відповідно самі політики заганяють себе у глухий кут недовіри! Так громадянського суспільства ми не побудуємо!

Таким чином, результати акції будуть наступні: людей буде мало(небайдужих ще менше); лідери опозиції знову розкажуть про «ганебний режим Януковичв-Азарова»; щось з цього покажуть по ТВ, але глядачу це буде не цікаво.

На питання «чи повстала Україна?» відповідь очевидна: повстання не вийшло! Але після цього опозиції загрожує ще більша втрата довіри серед населення!
Тобто ще більше відсторонення громадянина від участі у політичному житті держави! І це не може не турбувати!


Олександр Мороз
Tags: Власть и опозиция, Манипуляции сознанием, Политтехнологии, Протесты
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments