КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Один день в обычной сельской школе


У Лиманській школи № 2  хорошi  новини. У один з  понеділкiв  на загальну лінійку запросили давнього друга лиманської дітвори, відомого в районі і області спортсмена, тренера,організатора фізкультурного та спортивного руху на Роздільнянщині Василя Дмитровича Суліму.
Він завжди приходить з подарунками, постійно піклується про зміцнення матеріальної бази футбольних, волейбольних, баскетбольних команд, яких у селищі немало. У цей день гість привіз новенькі мячі, які передав депутат Одеської обласної ради, перший секретар Одеського обкому СПУ І.Й. Орловський, який народився і виріс у Роздільнянському районі.

    Разом з школярами та вчителями, своїми товаришами-соціалістами перший секретар Роздільнянської районної організації Соціалістичної партії України В.Д. Суліма взяв участь у всеукраїнській акції «Посади дерево». Районна організація СПУ придбала саджанці груш, яблунь, вишень, горіхів та слив. Перше деревце посадили спільно з директором школи, також відомим тренером та педагогом С.П. Пастуховим.

    Станіслав Петрович, дякуючи за подарунки, розповів про постійні ділові зв’язки, які налагоджені між лиманськими спортсменами, школами і роздільнянськими соціалістами:

- Василь Дмитрович - популярна серед нашої молоді людина. Він завжди знаходить час і кошти, щоб підтримувати команди не тільки в Лиманському. До нього за допомогою йдуть з різних сіл, насамперед Кучурганської балки. З його легкої руки багато юнаків отримали спеціальну спортивну освіту, тренують нові команди, виховують молодь в школах.

Селище Лиманське, Роздільнянський район, ОдещинаНа знімках: (зліва направо) учень Лиманського, аграрного ліцею Дмитро Власов, перший секретар Роздільнянської організації СПУ В.Д.Суліма, директор школи №2 С.П.Пастухов

Tags: Школа
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments