КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Знакомимся поближе: БРИКС


1. Утреннее сообщение на Фейсбуке: "Осведомлённые лица сообщили о том, что так называемые страны БРИКС (Бразилия, Россия, Индия, Китай и ЮАР) могут достигнуть договорённости по созданию нового банка развития, конкурирующего с Международным валютным фондом и со Всемирным банком. Стоит отметить, что лидеры стран БРИКС соберутся сегодня в южноафриканском городе Дурбан на ежегодный саммит."

2. Сообщение"Радио Свобода":

"У групі держав, що розвиваються, відомій за скороченням БРІКС, сьогодні повідомили про досягнення згоди цих п’яти країн створити власний міжнародний банк розвитку.

Як сказав міністр фінансів Південної Африки, яка завтра прийматиме саміт цих держав у місті Дурбані, офіційно про домовленість оголосять завтра на саміті.

Такий банк мав би стати для цих країн суперником таким установам, як Світовий банк чи Міжнародний валютний фонд, у яких вирішальну роль відіграють розвинені держави Заходу.

Крім того, сьогодні ж повідомили про домовленість Бразилії і Китаю перевести більшу частину торгівлі між собою на розрахунки у власних валютах, а не в доларах США.

До групи БРІКС належать Бразилія, Росія, Індія, Китай і Південноафриканська Республіка.

3.  Есть и проблемы:

Министры финансов стран БРИКС не смогли согласовать ключевые вопросы по созданию Банка развития БРИКС


Tags: БРИКС, Геополитика, Индия, Китай, Международные организации, ЮАР
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments