КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Categories:

О том, как Василий Цушко на крестинах побывал

   Нещодавна у заступника голови Ананьївської районної організації Спілки Молодих Соціалістів, депутата Ананьївської міської ради Костіна Олега в сім ї відбулась значна подія: у нього народився син.

  Як водиться, були призначені хрестини, зібрались родичі з сіл, друзі дитинства, батьки. І сталось так, що в саму урочисту хвилину сімейного свята, коли батьки поздоровляли своїх дітей, на мобільний телефон до Олега надійшов визов. Коли молодий батько взяв слухавку, то він почув: «Олеже! Щиро вітаю тебе з народженням сина. Бажаю щоб він був таким сильним як батько, вродливим як мати та щасливим навіки!». Це подзвонив міністр економіки України Цушко Василь Петрович, котрий не забув особисто поздоровити молодого соціаліста з його сімейним святом, надавши черговий урок людяності.
  Особиста риса Василя Петровича Цушка з давніх часів є як відомо, його простота та людяність. На будь яких, самих високих державних посадах, він ніколи не гребував спілкуванням з простими людьми і завжди допомагав всім, хто в цьому потребував.
   Коли він займав посаду губернатора  Одеської області, то мобільний телефон Василя Петровича був відомий як мінімум половині повнолітніх жителів Одеської області. І,не зважаючи на свою постійну зайнятість, він знаходив час всім відповідати, давати пораду, допомагати особисто.
   Починаючи своє життя  у політиці молодий соціаліст Костін Олег отримав від Василя Петровича Цушка урок людяності, котрий, я певен,він не забуде ніколи.

                                                                                                          Влад Чернецький

                                                                                                         м.Ананьїв Одеської області        По центру- Костин Олег, депутат горсовета, Первый справа-
Седов Алексей- лидер СМС (Союз молодых социалистов) района.
Tags: СМС
Subscribe

promo komanda777 march 28, 08:11 1
Buy for 1 000 tokens
Американский социолог Джозеф Овертон очень ярко и полно описал применяемые в настоящее время технологии по изменению отношения общества к некогда принципиальным для него вопросам, как совершенно чуждые некогда обществу идеи принимаются им, и в конце концов. Американский социолог Джозеф Овертон…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 4 comments