КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

В Одесской области завелись анонимщики районного масштаба, которые маскируются под социалистов...

Відкритий лист-заява
Міністру внутрішніх справ України
Захарченку Віталію Юрійовичу

  Ми, депутати Березівської районної ради Одеської області, члени Березівської районної організації Соціалістичної партії України, що нижче підписалися, глибоко обурені підлим використанням наших прізвищ та авторитету, яким користуються депутати-соціалісти серед жителів Березівського району.

  Мова йде про анонімне, провакаційне звернення в травні поточного року до Міністра внутрішніх справ України за підробленим підписом колишнього голови Березівської райдержадміністрації, депутата Березівської райради, другого секретаря Березівського райкому СПУ,  Ладиненка А.В,  посиланням в ньому на нас, як на свідків,  з зазначенням наших прізвищ  та по якому здійснено, - на превеликий жаль, не дивлячись на те, що ми не підтвердили його написання нами, - службове розслідування в Березівському райвідділі внутрішніх справ.

  В цьому зверненні використано службові та недоступні нам кадрові питання Березівського РВ УВС МВС Одеської області, неперевірені та неправдиві факти зловживання службовим становищем працівників  Березівських районних відділів міліції та дорожної автоінспекції, вимагаючи, на цій підставі, звільнення їх з займаних посад.

  Ми рішуче відмежовуємось від таких та їм подібних,  незаконних та підступних методів вирішення кадрових, політичних та соціально-економічних питань, що вже стало негативною характерною традицією  нашого району. Прикладів тому безліч.

   Прізвища  депутатів-соціалістів та членів СПУ району невипадково мерзотники використали для написання вище зазначеного пасквіля. Адже, всім відомо, яку принципову позицію соціалісти району займають щодо боротьби з тим беззаконням та „бедламом”, який чинять всім відомі, також, особи в районі, залишаючись, поки що, безкарними.

  Ми впевненні, що анонімка, написана під безпосереднім керівництвом таких осіб.. І, таким чином, намагаються одночасно звільнити з посад, неугодних їм осіб та підірвати наш авторитет, як політичної сили, яка принципово бореться з несправедливістю, що існує в нашому районі і, на превеликий жаль, в нашій державі.

    Ми, що нижче підписалися,  вимагаємо порушити кримінальну справу за фактом анонімного використання наших прізвищ та нанесення нам моральної шкоди нашій діловій репутації, честі та гідності.

 З повагою, депутати-соціалісти Березівської районної ради, члени СПУ Березівського  району  Одеської області.

 

            Васильєв С.І.,                Галанова Л.В                Громадченко О.В

            Ладиненко А.В.,          Подорожній С.А,,              Чернишов М.В.

            Шуліка Н .О.                 Крикун А.Tags: Официоз, Провокации
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments