КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Танцуют все...

                                              З людьми та для людей!

  Під таким гаслом 13 червня 2010 року в місті Ананьєві відбулось народне дійство, організоване соціалістами Ананьївського району. Дійство складалось з двох частин: концерту фольклорного ансамблю «Пенсіонерочка» (керівник – Лук янчук Марія) та конкурсу на кращий танок, в якому по умовам конкурсу могли приймати участь тільки ті, кому виповнилось 60 років.

  Народне дійство відбувалось у парку ім.Кірова міста Ананьєва, котрий,до речі, соціалісти самостійно привели в порядок, забезпечили постійне електроосвітлення, встановили садові скамейки та урни для сміття, посадили квіти, відремонтували та облаштували дитяче містечко, біля кожної скамейки встановили урни та вивезли з парку біля 5 машин сміття...

   Це народне фольклорне дійство, започатковане соціалістами, проводилось вперше в Ананьївському районі. І,треба зазначити, це було дійсно народне свято. Тому що самі учасники облаштували сцену в найкращих стародавніх українських традиціях, самі розповідали глядачам про стародавні традиції їх дідів та прадідів, самі співали пісень, розказували гуморески  та танцювали. Прямо в парку було встановлено виставку майстрині народної вишивки Майданюк Людмили Тимофіївни, котра користувалась великим успіхом.

   Концерт фольклорного ансамблю «Пенсіонерочка» продовжувався біля години, а потім почався танцювальний конкурс. І тут люди похилого віку довели всім, що цього самого «похилого віку», старості, для них не існує. Що молодість душі набагато важливіша, ніж молодість тіла.

  Танцювали всі – і ті кому за 60, і ті кому за 80 років. А переможцем танцювального конкурсу тих, кому за 60 стала 73-річна Лук янчук Марія Михайлівна, мешканка Ананьїіва, котра й отримала з рук 1 секретаря Ананьївського РК СПУ,депутата Ананьївської районної ради Сєдової Ганни Акбарівни грошовий приз від Ананьївської  районної організації Соціалістичної партії України. Грошовими призами були нагороджені,також,Тульба Марія Іванівна – 66 років, Маковей Ілля Гаврилович – 68 років та Баринова Надія, переможець в номінації «Глядацькі симпатії». Всім ім було вручено Почесні грамоти від Ананьївської міської ради та районної ради ветеранів, котрі також були присутні на цьому міроприємстві.

  «Сьогодні відбувся перший в історії нашого міста концерт нещодавно народженого фольклорного ансамблю людей похилого віку «Пенсіонерочка» та танцювальний конкурс для тих, кому за 60. Конкурс пройшов вдало. Люди похилого віку не тільки гарно відпочили, але й показали  що «за 60» - це не той вік, коли людина вважає себе  старою. І до речі,показали молоді,як треба танцювати!

   Ми і далі будемо продовжувати проводити започатковане нами, як ми його назвали – «народне дійство», котре справді стало народним. Адже ми,соціалісти,справді працюємо з людьми та для людей.»

                                                                                                                        Влад Чернецький

                                                          м.Ананьїв Одеської області

14 червня 2010 року

Примечание "Команды777" :
Демократия у нас на сайте. Если кто не верит, или хочет предолжить новые идеи, - звоните Анне Седовой на "мобилку":

  0972447448
  С чего все  начиналось. Мнения и сомнения. Смотреть здесь:
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 3 comments