КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

О работе команды социалистов Березовского района Одесской области

  На нещодавно розширеному пленумі соціалістів району   було заслухано звіти депутатів-соціалістів районної, міської, селищної та сільських рад про здійснення, наданих ним  повноважень та розглянуто актуальні завдання, які стоять перед  ними та партійним активом у світлі  рішень ХУІІ з”їзду   Соціалістичної партії України.  З інформацією виступив перший секретар Березівського райкому СПУ Васильєв С.І.   В своєму виступі він зазначив,   не дивлячись на те, що діюча влада як в державі так і в районі, намагається всіляко створити враження у населення про занепад авторитету та діяльності Соціалістичної партії України (СПУ), партійні активісти та депутати- соціалісти  району активно приймають участь у житті району, принципово і наполегливо виражають та захищають інтереси простих людей у непростий час дикого капіталізму,  який по звірячому знущається над долею подавляючої більшості українців.

    Так, зокрема, за ініціативою фракції соціалістів районна рада прийняла звернення до Верховної Ради про продовження мораторію на закон про ринок землі. Це стало тою невеличкою краплинкою у загальнонародному протесту проти  торгівлі землею, у тому виді як пропонується нинішньою владою та примусило її продовжити мораторій до 2013 року.

 Завдяки настійливої вимоги соціалістів більш прозорим та демократичнішим затверджено регламент роботи райради, переглянуто нормативно- правові документи щодо діяльності районної газети  „ Степовий маяк”, створено редколегію та призначено редактора газети у рамках діючого законодавства.

  Надано юридичну допомогу більше 3000 дітей війни по захисту їх прав у судах, визначених  Законом України „ Про соціальний захист дітей війни”, які отримали доплату на загальну суму біля 1 млн. грн., відстоювали інтереси власників земельних та майнових паїв перед недобросовісними орендаторами.

  Соціалісти-депутати були ініціаторами і організаторами вимог громадськості по притягненню до відповідальності злодіїв, які розікрали каналізаційну трубу смт Раухівка, (вартістю 500 тис.грн.) ємності на 80 метрів кубічних, що знаходилась на водогінній станції смт Раухівка. (вартістю 250 тис. грн.), звертаючись до вищих та найвищих інстанцій влади.  ( на, превеликий жаль,  злодіїв до сих пір не притягнуто до відповідальності, хоча  відомо, хто вони).   

  Соціалісти-депутати стали на захист інтересів жителів сіл, в яких здійснювалась газифікація з  техніко-будівельними та фінансовими порушеннями, тим самим  убезпечили їх від можливих   махінацій.

  Соціалісти-депутати рішуче виступили проти свавільної змови депутатів райради від фракцій  ПР, НДП , Батьківщини , які  захищаючи власні бізнесові інтереси,  організували розправу над бувшим головою Березівської райдержадміністрації Арнаутом В.П. Стали на захист сільських голів Демидівської, Шевченківської,  Анатоліївської сільрад,  яких з тих же причин  переслідували місцеві бізнесмени за принципову позицію в захисті інтересів більшості, очолюваних ними громад.

Не маючи доступу до районної газети „Степовий маяк”, співласником якої є депутати райради,( статі соціалістів друкують в газеті тільки за плату) про це було відверто заявлено в інших засобах масової інформації та Інтернеті. За що депутати райради провладних партій (ПР та НДП) , заваливши виконання бюджету розвитку у минулому році, (перекинувши, як говорить народне прислів”я, з хворої голови на здорову) звинувачують у цьому  „бунтарів” та неконструктивних діях опозиційних депутатів райради.   

   Разом з тим, депутати від СПУ, не маючи більшості мандатів, не змогли відстояти справедливість та законність ( на їх думку) у прийнятті ряду рішень сесій місцевих рад, нормативно-правових документів, що регулюють життєдіяльність громад району. Так, зокрема, було щодо прийняття рішення по передачі в управління райдержадміністрації комунальної власності району ( в якому закладено конфлікт інтересів у гілках влади району), щодо формування та фінансування штату апарату райради, під час затвердження бюджету та ряду інших рішень.

   Було що доповісти про депутатську діяльність на пленумі депутатам районної ради.,  Бодянюку М.І.,  Галановій Л.В.,  Громадченку О.В. Лади ненку А.В., Подорожньому С.А, депутатам міської ради Захарченко Є.С., Надіч Є.І., Пєшковському М.П. та інші.

   Разом з тим, не всі депутати активно виконують надані їм повноваження, за що вони отримали від пленуму критичні зауваження. Більше того, на депутатів- соціалістів у світлі вимог ХУІІ з”їзду СПУ, покладаються ще більші вимоги. Який в котрий раз підтвердив, що СПУ завжди була і є партією з чіткою  ідеологією і програмою теоретичного екстрату соціалізму, а не тимчасовим лукавим виборчим чи бізнес-проектом.

   На з”їзді було прийнято Маніфест Соціалістичної партії України  „ До суспільства соціальної справедливості”.  Цей документ  - по суті, і символ віри, і зверення, накреслені  на прапорі соціалістів і складеного із зведених цілей, надаючи партії особливе лице серед інших партій.

     Зміст документу відображає загальнонародні актуальні проблеми сьогочасного життя простого українця. Ключові позиції його слідуючи.

    Преамбула.  „ Україна в небезпеці! У небезпеці її громадяни. Втрачаємо нашу Вітчизну. Діди і батьки її створювали, ми розвивали, тепер вона не належить нам. Майбутнього для народу України не видно. За 20 років влада в державі змінювалась, але незмінною залишалась її суть і політика... купка капіталістів нестримно збагачується, а народ злидарює. Конституція  - лише слова. Влада прислуговує капіталу. У кадровій політиці утвердилось кумівство і терор чиновників, до людей вони ставляться, як до бидла. Народ України брутально обдурили під час ваучерної приватизації. Намагаються лишити ще й землі – останнього багатства, що йому належить,... Землю у її власників може купувати лише держава, з подальшим передаванням її в оренду користувачам. Люди не вірять  ні владі, ні політикам при владі. Причина відома -  кричуща несправедливість в суспільстві”.

  Основна частина. „ Що робити? Змінити владу в Україні, зробивши її по-справжньому  народною. Головна мета всіх перетворень – досягнення соціальної справедливості. Модель справедливого суспільства дає демократичний соціалізм. Це – народовладдя, справедливість, соціальний захист, відкритість та відповідальність. Світ свідомо йде цим шляхом.

  Як треба діяти? В маніфесті на це є відповідь через сім наріжних позицій:

1.   Запровадження істинного народовладдя, через всенародне обрання всіх органів та гілок влади, які повинні бути підпорядковані громаді і перед нею звітувати;

2.  Зруйнувати кримінальний капіталізм, через прогресивний  податок на великі доходи, багатства та державний контроль за олігархично-монопольних компаній;

3. Боротьбу з корупцією – через знищення її, шляхом найсуворішого суспільного контролю за доходами та витрат бюджету, нещадно карати злодійство під час  використання народних коштів;

4. Повернути в державну  та комунальну власність  незаконно приватизовані підприємства стратегічного значення, природні монополії, розподільчі та транзитні мережі. Повернути народу вкрадене  у нього майно споживчих спілок, профспілок, громадських організацій.

5.      Забезпечити справедливість у соціальній сфері та оплаті праці. Законодавчо та строго під контролем громадськості, владних структур збільшити підтримку всім, хто потребує допомоги: інвалідам, чорнобильцям, дітям війни, ветеранам, іншим соціально незахищеним людям,  зафіксувати частку заробітної плати в собівартості продукції не нижче 40 відсотків;

6.   Гарантувати продовольчу безпеку через державну підтримку сільського виробника, як це робиться  в Європі та у всьому світі. Земельний фонд повинен залишатись у власності держави. „ Торгувати хлібом, а не землею”;

7.     Жодних пенсійних реформ за рахунок людей. Пенсії встановлювати за єдиним для всіх законом.

Депутат райради , Ладиненко А.В. поділився враженнями від ХУІІ з”їзду  СПУ, делегатом якого він був, та визначив основні завдання, які поставленні партійним форумом перед однопартійцями та їх представниками у органах місцевого самоврядування. Зокрема, звернув увагу на те, що в СПУ відбувається одночасне очищення від тих членів партії, які намагалися схилити її до бізнес-проекту, використати її для вирішення власних приватних інтересів, та поповнення тими членами , які відстоюють народні інтереси. На з”їзді СПУ прийняла в себе нові притоки – п”ять лівих та лівоцентристських сил. Це знаменний історичний момент, який є початком історичного об”єднання всіх лівих сил. З великим піднесенням були прийнятий Меморандум про єднання та базові принципи консолідації  лівих партій України, політична угода про порядок об”єднання. До складу Політради СПУ дообрано 196 осіб із числа представників партій, що влились  в СПУ. Слід підкреслити, що в післяз”їздовський період, до лав районної організації, влились 32 представника партії „ Всеукраїнської партії „Дітей війни”, яка ввійшла в СПУ.       

    Особливою подією на об”єднавчому з”їзді було прийняття Маніфесту СПУ „До суспільства соціальної справедливості”. Як висловився лідер партії Мороз О.О, якого до речі, знову було обрано Головою СПУ на першому етапі  цього з”їзду в гострій конкурентній боротьбі з представником деструктивних сил Рудьковським М.М.і якого згодом виключили з партії: „ Маніфест – це неформальне звернення. Кожна думка в ньому вистраждана, Кожне слово спирається на практику нашого життя. А воно потребує перемін.”  

Дії наші опозиційні, які повинні виражатись в захисті інтересів людей, яким повинна належати Україна. В цьому суть позиції соціалістів, її представників в радах, в тому суть нашого Маніфесту. Завдання нашої районної партійної організації, депутатів-соціалістів трасформувати положення Маніфесту у конкретну ситуацію в селі, місті, районі. Бути дисциплінованим і відповідальним за виконання партійного доручення, а особливо такого, як довіра людей представляти їх інтереси  в органах місцевого самоврядування. Не повинно бути розходження між обіцянками, даних людям, і ділом. Не вичікувати, а займати активну життєву позицію, яка завжди була притаманною соціалістам.

     На пленумі за пропозицією першого секретаря Березівського РК СПУ Васильєва С.І., в зв”язку з притягненням його до адміністративної відповідальності та відставкою його за власною ініціативою з посади сільського голови Демидівської сільради , було розглянуто питання йому довіри перебування на посаді першого секретаря районної організації СПУ.

Зважаючи на те, що зазначені події, були спровоковані певними силами в районі з метою дискредитації районного лідера соціалістів та соціалістичного руху в районі, пленум одноголосно залишив першим секретарем РК СПУ Васильєва С.І. та вирішили вийти з пропозицією до Політради СПУ про включення Васильєва С.І  до списку кандидатів в народні депутати Верховної Ради.

 
Анатолiй Ладиненко
голова фракції  депутатiв-соцiалiстiв Березiвської райради


Tags: Отчеты избирателям
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments