КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Николай Салтановский: Многие проблемы решаются на уровне области

Микола Салтановський, депутат обласної ради, керівник фракції Соціалістичної партії:
 – Мені сподобалося те, що Президент дав об’єктивну оцінку «помаранчевій» владі. Буваючи у районах, не раз переконувався у правильності думки Президента, який говорив про руїну.
Ось лише один приклад з Комінтернівського приміського району, який для мене є рідним. У центрі самого селища міського типу Комінтернівського,  стоїть зруйнований Будинок культури, голий каркас якого свідчить про те, як тут бездарно керували районом.

 

Тому той курс на розвиток економіки, який взято Президентом і новим урядом, не може не тішити. Багато з того, що сказав він, співзвучне і з програмою нашої Соціалістичної партії. Насамперед, маю на увазі впровадження енергоощадних технологій. Наскільки це важливо, достатньо врахувати, що за три останніх роки асигнування бюджету району на оплату електроенергії, яку споживають бюджетні організації, збільшилися утричі. Але ж є технології, які можуть принести значну економію. Зокрема, маю на увазі світло-діодні прилади, які дозволяють у рази скоротити споживання електроенергії. Ще один важливий постулат, близький мені, і порушений Президентом, стосується боротьби з бідністю. Особливо це стосується наших пенсіонерів, які ледве животіють. Ці та інші проблеми, названі Віктором Федоровичем, можна розв’язати і на рівні області. Тому що обласна рада на чолі з її головою Миколою Скориком може знаходити і знаходить консенсус у вирішенні усіх питань.

"Будувати Україну для людей, а не для влади"
«Одеськi вістi»
Tags: Прямая речь
Subscribe

promo komanda777 march 23, 08:33 1
Buy for 1 000 tokens
Что делают взрослые, когда хотят рассказать детям об окружающем их мире, научить как в нем жить, объяснить правила поведения среди себе подобных, дать им первые представления о добре и зле, но при этом самое главное изложить в доходчивой и доступной форме. Что делают взрослые, когда хотят…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments