КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Анна Седова: О Настоящих

          Напередодні 16 з їзду Соціалістичної партії України

   Цю статтю я почала писати давно, коли Василь Петрович Цушко став в третій раз народним депутатом України і пішов з посади губернатора Одеської області. Але тоді я не віддала її до друку, бо не захотіла, щоб хтось подумав, що я роблю це з кон’юнктурних причин.

  Сьогодні ж, коли я з своїми друзями-соціалістами (між іншим – без будь-якої владної допомоги Василя Петровича, бо побудовано підприємство було тоді, коли Цушка переслідували і ледь не вбили, коли тільки завдяки йому війська не були введені до Києва і саме завдяки цьому в країні не була втілена в життя військова хунта влади-банкрота) побудувала нове промислове підприємство , стала його комерційним директором і сьогодні є самодостатньою людиною – я, як член Соціалістичної партії України з 2002 року, вважаю за необхідне прийняти участь в обговоренні питань, котрі будуть підійматись на з їзді СПУ і висловити свою і, я переконана, думку мільйонів інших соціалістів і не тільки щодо людини, котру я глибоко шаную, як і багато інших громадян нашої держави. Тим більше, що все це відбувається напередодні  дуже важливого для нас соціалістів, 16 позачергового з їзду Соціалістичної партії України.
    Коли сьогодні деякі політичні сили - банкрути оскаженіло та несправедливо ляють бруд на Соціалістичну партію України, на її лідерів, на Василя Петровича Цушка, міністра економіки України, то я, як людина, котра працювала в Соціалістичній партії під керівництвом  Василя Петровича тривалий час коли він був 1 секретарем Одеського обкому СПУ  і добре його знаю, щиро дивуюсь: Як можна так безпринципно та підло ганьбити  чесну та порядну людину, абсолютно не знаючи його? Чи є в людей, які це роблять, хоч крапля совісті?...”
   Адже таких людей як Цушко в Одеській області просто немає! Людину, котра самотужки, без всякого «даху», впливових батьків чи родичів, з робітника колгоспу тричі ставав Народним депутатом України, двічі міністром Кабінету міністрів України – це абсолютний рекорд і не тільки для нашої області, але й для всієї України!
   Не так давно Василь Петрович був головою Одеської облдержадміністрації і для багатьох простих людей Одещини, котрі навіть не знали Цушка особисто, його уход  з посади губернатора області став дійсно трагедією. Я навіть бачила, як деякі люди плакали, почувши,що Цушко подав у відставку. І цих людей можна зрозуміти. Адже може чи не вперше в житті, багато з них повірили у владу, повірили в те,що можна бути при владі – і не красти, повірили в майбутнє своє та своїх дітей .
    Губернатор Цушко показав (і довів всіма своїми діями), що коли до влади приходять чесні та порядні  керівники-професіонали – за дуже короткий період часу можна багато змінити на краще. Як довів і те, що при ньому бандитам, хабарникам та корупціонерам всіх мастей вільного життя не буде. Пріоритетом в Одеській області нарешті стала Справедливість для всіх і кожного. Бо Василь Петрович дійсно  був і залишається жорстким, чесним професіоналом-романтиком, романтизм котрого дивним чином уживається з величезною компетенцією майже у всіх галузях, а особливо в економіці. Його поради та дії для багатьох керівників районного та обласного рівня стали взірцем того, як треба працювати, щоб  чесним та порядним залишитись, і в області лад навести.
   Так, йому було дуже важко серед людей, котрі не сприймали його, бачучи в його чесності, простоті та безкомпромісності загрозу своєму злочинному бізнесу та супердоходам.    

     Свободолюбивий характер Василя Петровича, його порядність та небажанням плазувати перед будь-ким, відстоювання будь- що інтересів простих людей не подобались дуже багатьом «сильним світу цього» і не тільки в Одеській області... Бо він завжди був і залишається небезпечним для злодіїв з самими великими грошима і самими високими посадами, тому завжди знаходився і постійно знаходиться в стані війни з бандитами від влади всіх мастей.
    Соціалістом не стають, ним треба народитись. І «грошові мішки» всіх партій чітко зрозуміли: якщо такі як Цушко прийдуть надовго до влади – їх злочинні капітали та схеми розваляться як карточний будиночок і за все доведеться відповідати персонально, як це було при Василю Петровичу, яку б він посаду не займав.

  Адже тільки з приходом соціаліста Цушка на посаду губернатора  Одеської області з явилась надія на те, що з організованою злочинністю та корупцією буде покінчено назавжди, що нарешті чесні люди на всіх посадах будуть працювати не на інтереси якогось клану чи високої посадової особи, а задля розвитку області. Про це чітко свідчать цифри соціально-економічного розвитку Одеської області при губернатору Цушку. В нашому районі люди кажуть, що якщо б Василь Петрович залишився губернатором до кінця своєї каденції, то в окремо взятій Одеській області справді б побудували Європу. І не тільки по своїм соціально  - економічним показникам, але й по рівню чесності влади та соціальній справедливості.
    Простим людям було дуже важко знайти слова, котрими можна було висловити свою незгоду з тим, що на вершині людської довіри, піку економічного підйому області Василь Цушко пішов з посади губернатора . Заспокоювало  лише те, що за участі народного депутата Василя Петровича Цушка Верховна Рада стала набагато краще та чесніше працювати, бо він ніколи не пройде повз будь-якої несправедливості, а як економіст зробить дуже багато для прийняття ефективних законів для розвитку нашої держави.

   Знаю, що Василь Петрович не залишить без допомоги жодного жителя області котрий до нього звернеться і те, що Василь Петрович став міністром економіки України дає впевненість в тому, що економічна ситуація в Україні поліпшиться і Україна гідно вийде з кризи, в котру її завела недолуга політика «дами з косою». Що тепер злодіям всіх категорій, не зважаючи на партійність чи належність до олігархічних груп спокою не буде. Що нарешті в Україні втілиться принцип „Бандитам – тюрьми !” та «Україна для людей!» і саме Василь Петрович буде одним з тих, хто втілить його в життя  як це він вміє робити: без зайвого піару та тріскотні, прагматично та впевнено. Переконана,що в цьому йому та Президенту України Віктору Януковичу будуть допомагати не тільки соціалісти, але й всі чесні громадяни України.
   А для жителів Одеської області Василь Петрович Цушко завжди був не тільки найвищою посадовою особою області, але й Людиною з великою літери, надією на  чесне, заможне, справедливе життя для всіх простих людей.
   Пам ятаю, як ми звернулись до Василя Петровича, народного депутата України, керівника депутатської фракції та дуже зайняту людину, коли в Ананьївському районі помирала дівчинка і він, навіть ні разу не побачивши її в обличчя, покинув всі свої державні справи, знайшов і компетентного професора- медика, і кошти на лікування, і навіть забезпечив їй та її батькам  безкоштовне проживання в Києві тривалий час..

   Всі ми знаємо і не раз переконувались на власному досвіді, що Василь Петрович не залишав без допомоги жодного жителя області, котрий до нього звертався  і коли він став міністром внутрішніх справ України, злодіям всіх категорій, не зважаючи на партійність чи належність до олігархічних груп, прийшлось дуже важко. Нарешті в Україні почав реально втілюватись в життя принцип „Бандитам – тюрьми !”. І цей принцип було впроваджений саме міністром МВС України Цушком В.П. прагматично та впевнено.
    Як не так давно мені казав один офіцер міліції з Любашівського району: »Прийшов міністром МВС Цушко – і в нас, простих міліціонерів, з явилась не тільки захищеність, але й значно підвищилась зарплата. Не стало Василя Петровича, прийшов Луценко – і все повернулось на свої місця. Треба десь роботу шукати, бо сьогодні працювати в міліції знову стало просто неможливо».
І ще одне. Керівник Соціалістичної партії України Олександр Мороз не помилився, коли рекомендував Василя Петровича Цушка на посаду Голови Соціалістичної партії України, хоча треба визнати, що всі претенденти на цю посаду дуже гідні люди…
   Адже побачивши і переконавшись що таке губернатор-соціаліст в дії, що таке насправді міністр-соціаліст – люди дійсно повірили у Владу. І ця віра конкретно була висловлена в реальній підтримці виборцями Соціалістичної партії України на виборах народних депутатів в 2007 році, коли, наприклад, в нашому Ананьївському районі Одеської області за Соціалістичну партію України проголосувало біля 17 % всіх виборців (хоча на всіх виборах раніше за соціалістів голосували в межах похибки, до 1 %...)  і це далеко не межа (для прикладу, за пропрезиденську НУНС в 2007 році проголосувало біля 7 %) ... І цей результат довіри людей соціалістам є реальним виявом довіри як до Василя Петровича Цушка,так і до керівників Одеської обласної організації СПУ Музалева Б.В., Салтановського М.В.,до всіх нас,соціалістів. Бо якщо в партії є такі  люди  – за нею майбутнє України.
   Тому я особисто переконана, що коли Василь Петрович стане Головою Соціалістичної партії України – наша партія дуже скоро буде однією з найпотужніших політичних народних сил не тільки України, але й усієї Європи. 

  Сьогодні,коли я бачу по телебаченню, читаю в засобах масової інформацію замовну тріскотню щодо рейтингів політичних партій (мені згадується як казав в цьому випадку Василь Петрович: ”Понти!”)  в котрих немає місця одній з найбільш потужних,структурованих та впливових сил України – Соціалістичної партії України, мені стає просто смішно. Бо Соціалістична партія була, є і буде однією з найбільш впливових, чесних та структурованих політичних сил України на всі часи.  Не зважаючи на всі потуги олігархів «з косою» та без…
А українське суспільство сьогодні повинно бути кровно зацікавленим в тому, щоб будь-що  повернути «соціалістів» до влади. Бо всі «на власній шкірі» вже переконались  на що до приходу Президента Януковича та його команди перетворилась Україна, коли у Верховній раді не стало «соціалістів». Роботу було практично паралізовано, війна між партіями досягла апогею, проблеми поставили державу на коліна та на межу дефолту, інфляція била всі найсумніші прогнози. Жити в такій державі ставало просто  неможливо і надія з явилась тільки тоді, коли Президентом України став Віктор Янукович, у владну команду  котрого прийшли такі фахівці як Василь Петрович Цушко…
А заздрість – погане почуття. Бо замовним критикам для того, щоб дорости до рівня Соціалістич -ної партії України – треба народитись соціалістом по духу, багато працювати і мати таких лідерів як чесні, порядні та розумні Люди Олександр Мороз, Василь Цушко, вже покійний Михайло Мельничук,1 секретар Одеського обкому СПУ Борис Музалев та багато-багато інших простих соціалістів. І приклад Василя Петровича Цушка, простої, розумної людини, котра досягла вершин влади саме завдяки своєму розуму, професіоналізму та людяності ще раз підкреслює  те, що саме в Соціалістичній партії України виковується еліта нашого суспільства, люди, котрими пишається і на котрих надіється Україна.  І що немаловажно – дає шанс кожній простій людині стати в керівництві державою, не маючи владних «дахів» та грошей.
Не так давно, коли вперше в історії держави Президентом Америки обрали чорношкірого Обаму, то ним було сказано: »Якщо це сталось – то в Америці є справжня демократія».
 Перефразовуючи слова американського Президента, я хочу сказати так: »Якщо такі прості та розумні Люди як Василь Петрович Цушко знаходяться при владі в Україні – в цій державі є Правда та Справедливість. У такої держави є велике майбутнє ».  

 
  Ганна Сєдова                                       
 
6 липня 2010 року                                      

 

                                                                                                                                  

Subscribe

promo komanda777 март 23, 08:33 1
Buy for 1 000 tokens
Что делают взрослые, когда хотят рассказать детям об окружающем их мире, научить как в нем жить, объяснить правила поведения среди себе подобных, дать им первые представления о добре и зле, но при этом самое главное изложить в доходчивой и доступной форме. Что делают взрослые, когда хотят…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 6 comments