КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Вісті з полів: Роздуми периферійного секретаря.

 
                                                          Григорiй Бесараб (Фото из архива)
Закон про вибори до Верховної Ради, а по суті зрадницька кулуарна змова влади та йменує мою опозицією (лобіюючи власні інтереси; і про Юльку, Луценка та інших забули) – проголосоване, округи розподілені, підтримка в суспільстві «ОНИХ» складає до 45 %, як наголосив О.Мороз.

А скільки метушні та галасу навколо цього Закону? Більшість (55%) проігноровані - к и н у т і. Це основна опозиція - виборці, більш рейтингові ідеологічні партії лівоцентриського спрямування як СПУ, молоді перспективні як «Удар», та не дивлячись на деякі радикальні розбіжності та ж «Свобода» , які не були запрошені при опрацюванні даного закону.

Навпаки піднято прохідний бар’єр. Про відкриті списки ані гу-гу! Як результат суботня програма Шустера засвідчила, що більше 80% народних експертів в студії не вірять в чесність виборів.
  На мою думку, що б протиставити розробленому сценарію потрібно відкласти в бік розбіжності, об’єднатися, заключити меморандум і не тільки на папері, а працювати в цьому напрямку, знати біографії кожного кандидата – мажоритарщика та довести до виборця, не допустити фальсифікацій, підкупу виборців.

Разом ( СПУ, «Удар», Свобода, комуністами (не кланом калабороністів-симоненківців-капіталістів), а КПРС Грача, громадськими організаціями, незалежними профспілками випрацювати концепцію співпраці, поведінки , можливого розподілу виборчих округів для єдиного кандидата від дійсної опозиції, об’єднатися для захисту результатів, та не допустити до влади олігархів, та їхніх сателітів!
Об’єднавшись - переможемо!

Перший секретар
Кодимського райкому СПУ
Григорій БессарабЕщё фото с "полей"  Кодымщины можно увидеть здесь
Tags: Глас народа
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments