КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Закон про місцеви вибори. Виборцям визначили роль статистаЗметикували на п'ятьох. П'ять парламентських партій, підтримавши вчора закон про місцеві вибори, та проігнорувавши при цьому перестороги громадськості та спеціалістів, по суті узурпували процес обрання депутатів у селах, селищах, містах, районах та областях.
Все виписано так, що, починаючи від висування кандидатів та закінчуючи підрахунком голосів, перебуватиме в їхніх руках.


Поділ влади на місцях із збереженням їхнього панування та гарантованого представництва відбувся. Виборцям залишається ж лише роль статиста в цьому спектаклі із заздалегідь відомим результатом.

А так звані «відкриті списки» є лише профанацією, і запропонований механізм дасть зворотній ефект від очікуваного - про це вже писали аналітики з відповідними викладками.

Та й тиснули кнопки в залі не за текст і конкретні формулювання законопроекту, а за озвучені домовленості, досягнути коаліцією за зачиненими дверима.

Отже, хотіли, як краще, а вийшло, як завжди. Багато хто може тепер просто на виборах проголосувати ногами, розуміючи, що йому підсовують кота в мішку.


Леонід КОСАКІВСЬКИЙ
http://uainfo.org/

Tags: Политтехнологии
Subscribe
promo komanda777 april 21, 17:00 34
Buy for 1 000 tokens
Сжигание тьмы - Николай Константинович Рерих. 1924. Последняя война среди людей будет войной за истину. Эта война будет в каждом отдельном человеке. Война - с собственным невежеством, агрессией, раздражением. И только коренное преобразование каждого отдельного человека может стать началом…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments