КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Законопроект про місцеві вибори не передбачатиме участі у виборах політблоків

Законопроект “Про місцеві вибори”, підготовлений до другого читання, не передбачатиме можливість участі у виборах блоків політичних партій. Про це заявив народний депутат України Сергій Алєксєєв, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.

“Одним з дискусійних питань в коаліції було питання участі у виборах блоків політичних партій. Відповідно до законопроекту встановлювався різний прохідний бар’єр — для партій — 5%, для блоків — 7%. Проти можливості для політичних партій об’єднуватись в блоки виступили фракції "Самопомочі" та Радикальної партії. І на Раді коаліції було ухвалено рішення вилучити з законопроекту норму про участь у виборах блоків. Їх не буде”, — заявив С.Алєксєєв.

Окрім того, депутат повідомив, що законопроект “Про місцеві вибори” був відпрацьований комітетом з питань правової політики та правосуддя,який двічі збирався на засідання для його розгляду. Комітет надав свої висновки по всім понад 1 500 поправкам, які були подані депутатами до законопроекту, і виносить на розгляд парламенту серйозно підготовлений документ.

Джерело: УНН
Tags: Политтехнологии, Украина
Subscribe
Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments