КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Вже за два роки Україні обіцяють позачергові вибориУ 2017 році можуть відбутися позачергові місцеві вибори. Про це заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, який також очолює Конституційну комісію, передає Лівий берег.
"Я вважаю, що важливо було б зараз провести місцеві вибори, передбачені Конституцією, а далі за два роки передбачити перехідний період, внести зміни до законодавства, а це понад 150 законів, які потребують змін, і це вимагає часу.
А через, наприклад, два роки, провести ще одні позачергові місцеві вибори", - сказав він на брифінгу в четвер.


Він також підкреслив, що проведення позачергових виборів сприятиме прагненню політиків на місцях працювати таким чином, щоб через два роки знову переобратися на свої посади. Нагадаємо, що у вівторок про необхідність провести позачергові вибори заявив прем'єр Арсеній Яценюк. Він пояснив, що влада не встигає провести конституційні зміни щодо децентралізації.

17 червня робоча група Верховної Ради завершила підготовку змін до Конституції в частині децентралізації. 19 червня глава парламенту Володимир Гройсман відвіз проект на аналіз Венеціанської комісії.

Висновок європейських експертів очікується вже цієї п'ятниці. Внесення змін до Конституції вимагає голосувань на двох сесіях парламенту. Поточна сесія завершується в середині липня, наступна почнеться на початку вересня.

Експрес онлайн

Tags: ВРУ, Конституция, Прогнозы
Subscribe
Buy for 1 000 tokens
Дорогой читатель, мы живет во время, которое лично мною воспринимается как некий переход, с одного уровня на другой, как переход в другую реальность и другую жизнь. И для того , чтобы более ясно передать свои мысли, хочу обратить ваше внимание в далекое, далекое прошлое. В самые древние…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments