КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Название ... спионерили? Все в суд...

Створення об’єднання «Ліва опозиція» за участі КПУ і ПСПУ викликало обурення активіст соціалістичного об’єднання з ідентичною назвою. Вони заявляють про готовність подавати до суду, повідомив Соцпорталуюрист та активіст соціалістичного об’єднання «Ліва опозиція» Віталій Дудін.  За його словами, ліва молодіжна організація «Ліва опозиція», що виникла у 2011 році і брала участь у подіях на Майдані, обурена спробою приватизувати її назву «сталіністами» і «русофілами».

Він підкреслив, що історично «Лівою опозицією» себе називали ті комуністи, які боролись проти тоталітаризму та російського шовінізму в СРСР. «Саме після придушення внутрішньопартійної опозиції, насамперед лівої та об’єднаної, з утвердженням одноосібної влади Й. Сталіна починається згортання коренізації», – зазначає українознавець, к.ф.н. Сергій Денисюк. Називатись лівими у сучасному розумінні «симоненківці» теж не мають права, оскільки «довели ворожість трудящим», — вважає Дудін.

Він нагадав, що КПУ назвала диктаторські закони від 16 січня 2014 року «цивілізованими» й «демократичними», а розстріл нафтовиків у Жанаозені (місто в Казахстані, де в 2011 році розстріляли страйкуючих робітників, ред.) – «мудрим» і «адекватним» кроком.

«Нинішнім ідеалом для псевдо-лівих є імперська і капіталістична Росія. ПСПУ взагалі за своєю риторикою мало відрізняється від ультраправих. Одна зі статей на їхньому сайті  закликає до боротьби проти «феміністок», «гендер-освіти» і «таємних масонських організацій». Такі звинувачення зазвичай лунають з боку неонацистів», — зауважив лівий активіст.

За його словами, реєстрація об’єднання з такою назвою буде незаконною.Відповідно до статті 10 Закону України „Про громадські об’єднання”, власна назва громадського об’єднання не повинна бути тотожною власним назвам інших громадських об’єднань, повідомлення яких прийнято в установленому Законом порядку. Зазначимо, що „Ліва опозиція” легалізована шляхом повідомлення під назвою громадянський рух „Ліва опозиція” ще 7 березня 2012 року, про що зазначено на сайті ДРСУ.

Згідно Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань, реєстратор проводить перевірку тотожності власної назви. Порушення статті 10 Закону є підставою для відмови у реєстрації.

«Якщо  нам стане відомо про реєстрацію громадської організації «Ліва опозиція», то ми звернемось до адміністративного суду з позовом про скасування такого рішення. Є судова практика, яка дозволяє прогнозувати позитивне рішення», — заявляє юрист. Так, постановою Хмельницького окружного адміністративного суду від 17.12.2013 року було задоволено позов ГО «Ніхто крім нас» про визнання протиправним рішення про реєстрацію юридичної особи з назвою позивача. У рішенні сказано, що перевага віддається об’єднанню громадян, яке першим подало заяву про легалізацію.

«Реєстрація двох громадських організацій із схожими назвами, які мають незначні відмінності є неприпустимою», — наголошується у постанові Київського окружного адмінсуду від 14 травня 2015 року.

«Отже, «ребрендинг» КПУ і ПСПУ є насправді зухвалою крадіжкою. Ці сили не мають нічого спільного з боротьбою за демократію і соціалізм», — резюмує лівий активіст.

"Через назву «Ліва опозиція» на Симоненка подадуть до суду"
http://socportal.info/

Subscribe
Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments