КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Місцеві вибори на підконтрольній Україні території відбудуться 25 жовтня

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня поточного року, проте їх проведення на окупованих територіях Донбасу під знаком питання.Про це заявляє Президент України Петро Порошенко, пише Інтерфакс-Україна. «Я точно можу сказати, що вибори на підконтрольній нам території відбудуться 25 жовтня... На жаль, назвати дату голосування там (на окупованих територіях) я не готовий», – сказав Президент на зборах активу Донецької області в Маріуполі в четвер.

Глава держави наголосив: «Упевнений, що як тільки Москва та бойовики припинять торпедувати, ми дуже швидко знайдемо взаєморозуміння із законно обраними представниками українського Донбасу».

Він висловив переконання, що зможе зупинити гуманітарну катастрофу, спричинену російською окупацією, і розпочати післявоєнне відновлення Донбасу.

http://zik.ua/
Tags: Порошенко Петр, Сроки
Subscribe
Buy for 20 tokens
Сжигание тьмы - Николай Константинович Рерих. 1924. Последняя война среди людей будет войной за истину. Эта война будет в каждом отдельном человеке. Война - с собственным невежеством, агрессией, раздражением. И только коренное преобразование каждого отдельного человека может стать началом…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments