КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ МОЖУТЬ ЗМЕНШИТИ НА ТРЕТИНУ

Комунальні тарифи можуть бути знижені на третину. Такий висновок парламентської робочої групи, пише «Сегодня». Депутатам знадобився місяць, щоб з’ясувати – українці переплачують. Адже їхні потреби в дорогому імпортному паливі завищені вдвічі. Розрахунки виявилися помилковими, бо спочатку затвердили тарифи, а вже потім – баланс газу.

- Ми настільки намагалися виконати вимоги Міжнародного валютного фонду, що до прийняття та затвердження офіційного документа, яким повинен бути прогнозний баланс газу на 15-рік, ми вже фактично сформували тариф на цей рік”, – сказала Олена Бабак, голова робочої групи Верховної Ради з питань освіти тарифів.

За оптимістичними депутатськими прогнозами, комуналка може бути зменшена на третину. - Однозначно, це тіньові схеми, які хочуть закласти в тариф і перекласти на населення. Але так не буде в цій ситуації”, – запевнив Олексій Кучеренко, міністр з питань житлово-комунального господарства України.

http://dostyp.com.ua/
Tags: Коррупция, Нищета, Тарифы
Subscribe

Posts from This Journal “Тарифы” Tag

promo komanda777 09:53, Воскресенье Leave a comment
Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments