КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Механизмов переноса сроков местных выборов не существует

Швидкість ухвалення нової Конституції України залежить від якості документа, який візьме за основу конституційна комісія. Про це сказав Юрій Луценко, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.Він також повідомив, що наразі триває організаційний процес створення цієї комісії.
"Я не виключав би того, що Основний Закон України змінюватиметься як повністю, так і окремими блоками. Остаточного рішення з цього приводу ще немає і навколо нього триває дискусія. Можна підготувати цілком новий документ, що потребуватиме значно більше часу, а можна взятися за найнагальніші питання. Зокрема, ми маємо майже готову концепцію реформування судової та правоохоронної системи, скасування депутатської та суддівської недоторканності", – зазначив народний депутат.

Політик вважає, що законодавство про децентралізацію необхідно ухвалити до дня проведення місцевих виборів.
"Особисто я переконаний у тому, що децентралізація влади, коригування функцій президентської вертикалі має відбутися до місцевих виборів. Тим паче, термін проведення таких виборів чітко окреслений Конституцією і Законами України. Я знаю, що деякі ЗМІ вже голосно заявили, що ці вибори будуть перенесені, однак не вказали механізму, як це зробити", – зазначив Ю.Луценко.

Чи вдасться до місцевих виборів впоратися з децентралізацією, за його словами, залежить від ефективності роботи конституційної комісії.
нагадаємо, 20 березня в парламентській газеті “Голос України” був опублікований закон, згідно з яким особливий порядок місцевого самоврядування буде введений в окремих районах Донецької та Луганської областей після проведення там позачергових виборів.

Джерело: УНН
Tags: Сроки
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments