КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Терпець урвався... Все будет очень динамично...

Президент України Петро Порошенко серйозно незадоволений останніми діями голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського. У той же час, немає інформації про те, що розглядається питання відставки чиновника.
Про це "Апострофу" повідомило інформоване джерело в Адміністрації президента,ю повідомляє depo.ua.
"Олігарх кинув виклик державі. Розвиток буде дуже динамічним. Здається, терпець у президента увірвався. Коломойський перегнув палицю і явно переоцінив свої можливості", - юзаявив співрозмовник.

За його словами, в АП дуже серйозно сприймають заяви від оточення Коломойського.

Нагадаємо, що напередодні у Дніпропетровську заступник голови місцевої ОДА Геннадій Корбан сказав, що в Києві "пора навести порядок": "Сьогодні в Києві сидять злодії, і цим злод Джіям пора піти". Крім того, нардеп Андрій Денисенко вирішив скликати в середу в Дніпропетровську народне віче "проти спроб розколоти Україну".

"Напевно, є загроза державного перевороту. Але не варто недооцінювати "Альфу" і переоцінювати Коломойського. Упакують швидше, ніж він злетить. А якщо злетить "Фалькон" - посадять. "Петро" не дарма перекладається як камінь. Будується з каменем буде собі дорожче", - вважає співрозмовник "Апострофа" в АП.

За його словами, в адміністрації можуть пред'явити претензії і до міністра внутрішніх справ Арсену Авакова: "Варто і у Авакова запитати, як рота автоматників і броньовані автомобілі з'явилися в Києві, захопили офіс держкомпанії "Укрнафта", і що в цей момент робила міліція".

Розвиток буде динамічним. У Порошенка увірвався терпець
http://www.depo.ua/rus/politics/rozvitok-bude-dinamichnim-u-poroshenka-uvirvavsya-terpets--24032015073700
Tags: Безопасность государства, Олигархи, Порошенко Петр
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments