КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Екзит-поли: у першому турі місцевих виборів у Франції лідирує партія Саркозі

У Франції завершився перший тур місцевих виборів. За результатами екзит-полів, перемогу в ньому здобуває "Союз за народний рух" екс-президента Ніколя Саркозі.
На другому місці - правопопулістський "Національний фронт".
Консервативна партія екс-президента Франції Ніколя Саркозі "Союз за народний рух" (UMP) разом зі своїми союзниками перемагає у першому турі місцевих виборів у країні.


Про це свідчать дані екзит-полів, оприлюднені в неділю, 22 березня, після закриття виборчих дільниць у Франції, повідомляє агенція Reuters. За даними різних екзит-полів за партію Саркозі та його союзників свої голоси віддали від 29,2 до 31 відсотка виборців.

Водночас основний суперник UMP - правопопулістський "Національний фронт" (FN) під керівництвом Марін Ле Пен - посів, згідно з повідомленням, друге місце, набравши від 24,5 до 26,3 відсотка голосів.

Третє місце, відповідно до екзит-полів, займають правлячі нині соціалісти з результатом приблизно у 20 відсотків голосів. Як зазначає Reuters, такі результати партії французького президента Франсуа Олланда свідчать про її непопулярність після провалених обіцянок суттєво скоротити рівень безробіття.

Нагадаємо, в неділю у Франції відбувався перший тур виборів до місцевих органів влади. Прийти на виборчі дільниці в 101 департаменті були запрошені 43 мільйони виборців. За даними соцопитувань, проведених напередодні виборів, очікувалася перемога "Національного фронту", який останнім часом відверто підтримував політику Кремля. Другий тур місцевих виборів відбудеться за тиждень, 29 березня.

http://www.dw.de/
Tags: Саркози
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments